Switch Mode
Diva
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Diva

Oglądaj pełne odcinki Diva, pobierz Diva z angielskimi napisami, Diva z angielskimi napisami, pobierz Diva z angielskimi napisami, oglądaj Diva na stronie Centrum-Dramy.pl.
Diba
Status: Zakończone Wydany: Sep 23, 2020 Czas trwania: 1 hr. 24 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Diva z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Diva z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Diva na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Diva

Utalentowana i charyzmatyczna skoczkini do wody, Choi Lee Young, znana wśród sportowej społeczności jako „Nurkująca Diwa”, ma praktycznie wszystko. Jedyną rzeczą, która staje na drodze jej niemal doskonałego życia, jest fakt, iż jej najlepsza przyjaciółka, Su Jin, osiąga coraz gorsze wyniki. Aby pomóc Su Jin, Lee Young decyduje się trenować z nią skoki synchroniczne. Pewnego dnia kobiety uczestniczą w dziwnym wypadku, na skutek którego Su Jin znika bez śladu, a Lee Young traci pamięć. Powracające wspomnienia Lee Young sprawiają, że jej dotychczasowa, doskonała rzeczywistość zaczyna się całkowicie zakrzywiać.

Oglądaj Diva

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz