Switch Mode
Doctor Slump 2
Doctor Slump
Ocena 8.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 14 osób

Doctor Slump

Obejrzyj pełne odcinki Doctor Slump, pobierz Doctor Slump Polskie napisy, Doctor Slump Polskie napisy, pobierz Doctor Slump Polskie napisy, streamuj Doctor Slump o Centrum-Dramy.pl.
Dr. Slump, Dakteoseulleompeu, Dr Slump
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Jan 27, 2024 - Mar 17, 2024 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Doctor Slump z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Doctor Slump napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Doctor Slump na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Doctor Slump

W czasach szkolnych Yeo Jeong Woo zawsze zajmował pierwsze miejsca w nauce i studiował w najlepszej szkole medycznej w kraju. Jeong Woo jest obecnie popularnym chirurgiem plastycznym. Jego życie toczy się gładko, jednak w wyniku tajemniczego wypadku medycznego jego życie zostaje zepchnięte na krawędź. W tym czasie spotyka Nam Ha Neula. W przeszłości była jego rywalką, a on spotyka ją w najgorszym momencie swojego życia.

Ha Neul pracuje jako anestezjolog. Kiedy dorastała, ludzie nazywali ją geniuszem ze względu na jej niezwykłą inteligencję. Uczyła się pilnie i została lekarzem. Jej życie składa się wyłącznie z pracy i nauki. Ona nie ma czasu na zabawę. Pewnego dnia Ha Neul zdaje sobie sprawę, że nie jest zadowolona ze swojego życia i chce coś zmienić. W tym czasie poznaje Jeong Woo w jednym z najgorszych momentów w swoim życiu. Pocieszają się nawzajem i rozkwita między nimi romantyczny związek.

Comment