Switch Mode
635a447c1a78d
Don’t Be Shy
Ocena 7.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Don’t Be Shy

Oglądaj pełne odcinki Don’t Be Shy, pobierz Don’t Be Shy z angielskimi napisami, Don’t Be Shy z angielskimi napisami, pobierz Don’t Be Shy z angielskimi napisami, oglądaj Don’t Be Shy na stronie Centrum-Dramy.pl.
Shameless and Cute, Countdown to Love, Xin Dong Bu Ke Chi Hai Hen Ke Ai, 心動不可恥 還很可愛
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 19, 2022 Czas trwania: 35 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Don’t Be Shy z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Don’t Be Shy z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Don’t Be Shy na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Don’t Be Shy

Shi Qianjin (Li Yutong) to kobieta biznesu, która cały dzień musi mieć zaplanowany co do sekundy. Pomimo idealnego planu, jej życie kończy się przedwcześnie w wyniku wypadku samochodowego. Spotyka się z przewoźnikiem, który ma ją zabrać w zaświaty, jednak w wyniku sprzeczki udaje jej umknąć, zdobywając dodatkowe 30 dni życia. W tym momencie na jej nadgarstku pojawia się zegarek, którego wskazówki cofają się, odliczając pozostały jej czas. Zegarek zatrzymuje się jednak w pobliżu Zhou Qingyana (Lu Yunfeng) – właściciela małego krematorium dla zwierząt. Czy dzięki niemu Qianjin uda się oszukać śmierć i zatrzymać uciekający jej czas?

Komentarz