Switch Mode
Dr. Romantic Season 3
Ocena 8.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 67 osób

Dr. Romantic Season 3

Oglądaj pełne odcinki Dr. Romantic Season 3, pobierz Dr. Romantic Season 3 z angielskimi napisami, Dr. Romantic Season 3 z angielskimi napisami, pobierz Dr. Romantic Season 3 z angielskimi napisami, oglądaj Dr. Romantic Season 3 na stronie Centrum-Dramy.pl.
Doctor Romantic 3, Romantic Doctor Kim 3, Romantic Doctor, Teacher Kim 3, Nangmandakteo Kimsaboo 3
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 28, 2023 - Jun 17, 2023 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Dr. Romantic Season 3 z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Dr. Romantic Season 3 z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Dr. Romantic Season 3 na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Dr. Romantic Season 3

Długo skrywane marzenie Kim Sa Bu, Regionalne Centrum Urazowe Szpitala Doldam, zostanie w końcu otwarte po trzech latach. Jednak wraz z otwarciem centrum wzrosła również skala incydentów i wypadków, z którymi szpital musi sobie radzić. Kim Sa Bu i jego zespół mierzą się z licznymi wyzwaniami w dziedzinie medycyny, w tym osobistymi zmaganiami i trudnymi dylematami etycznymi, jednocześnie starając się zapewnić swoim pacjentom opiekę najwyższej jakości.

Komentarz