Switch Mode
Eve
Eve
Ocena 7.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Eve

Oglądaj pełne odcinki Eve, pobierz Eve z angielskimi napisami, Eve z angielskimi napisami, pobierz Eve z angielskimi napisami, oglądaj Eve na stronie Centrum-Dramy.pl.
Eve's Scandal, Ibeuui Seukaendeul, 이브의 스캔들
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Jun 1, 2022 - Jul 21, 2022 Czas trwania: 1 hr. 7 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Eve z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Eve z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Eve na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Eve

Lee Ra El była dziewczyną, która była idolką swoich kochających rodziców – niezwykle inteligentnego ojca i uderzająco pięknej matki. Kiedy jednak okrutne siły pozostające poza ich kontrolą powodują śmierć jej ojca, jej rodzina się rozpada. Rozgoryczona tym strasznym doświadczeniem, poprzysięga zemstę na superbogatych ludziach, którzy zaaranżowali tę straszliwą tragedię. Jej głównym celem jest Kang Yoon Kyum, dyrektor generalny lukratywnego imperium biznesowego LY Group i jeden z przywódców spisku, który ostatecznie zniszczył jej rodzinę.

Bronią Lee Ra El jest rozwód. Stawiając się w centrum batalii prawnej o oszałamiającej wartości 1,6 miliarda dolarów, ma nadzieję raz na zawsze pokonać Kang Yoon Kyum i LY Group. Aby tego jednak dokonać, będzie musiała stoczyć zaciekłą walkę prawną i walczyć z potężnymi siłami zarówno na sali sądowej, jak i poza nią. Jednakże plan ten był w przygotowaniu od 13 lat dla Lee Ra El, która wierzy, że wykorzysta cały swój przebiegłość, aby złapać Kang Yoon Kyuma, kiedy najmniej się tego spodziewa. Czy zemsta może przynieść jej satysfakcję, której pragnie – czy może ją pochłonie?

Komentarz