Switch Mode
Fragrance of the First Flower
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Fragrance of the First Flower

Oglądaj pełne odcinki Fragrance of the First Flower, pobierz Fragrance of the First Flower z angielskimi napisami, Fragrance of the First Flower z angielskimi napisami, pobierz Fragrance of the First Flower z angielskimi napisami, oglądaj Fragrance of the First Flower na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Moment When I First Met the Fragrance of Flowers, Di Yi Ci Yu Jian Hua Xiang Di Na Ke, Ti I Tzu Yu Chien Hua Hsiang Te Na Ko, 第一次遇见花香的那刻
Status: Zakończone Wydany: Nov 12, 2021 - Dec 10, 2021 Czas trwania: 21 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Obsada: , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Fragrance of the First Flower z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Fragrance of the First Flower z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Fragrance of the First Flower na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Fragrance of the First Flower

Historia dwóch kobiet, które rozdzielone w liceum przez uprzedzenia i strach, spotykają się ponownie w późniejszym życiu i otwierają się na możliwość rozkwitu miłości, o której nigdy nie śmiały marzyć.

(Źródło: ContentAsia)

Komentarz