My ID Is Gangnam Beauty
Ocena 8.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 52 ludzi

My ID Is Gangnam Beauty

Oglądaj pełne odcinki My ID Is Gangnam Beauty, pobieraj My ID Is Gangnam Beauty z Polskimi napisami, My ID Is Gangnam Beauty pl napisy, pobieraj My ID Is Gangnam Beauty pl napisy, stream My ID Is Gangnam Beauty w Centrum-Dramy.pl.
Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Trwa: 60 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową My ID Is Gangnam Beauty Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie My ID Is Gangnam Beauty PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, My ID Is Gangnam Beauty na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie My ID Is Gangnam Beauty

Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae.

Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Komentarz