Switch Mode
My ID Is Gangnam Beauty
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 94 osób

My ID Is Gangnam Beauty

Oglądaj pełne odcinki My ID Is Gangnam Beauty, pobierz My ID Is Gangnam Beauty z angielskimi napisami, My ID Is Gangnam Beauty z angielskimi napisami, pobierz My ID Is Gangnam Beauty z angielskimi napisami, oglądaj My ID Is Gangnam Beauty na stronie Centrum-Dramy.pl.
Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming My ID Is Gangnam Beauty z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe My ID Is Gangnam Beauty z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, My ID Is Gangnam Beauty na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie My ID Is Gangnam Beauty

Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae.

Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Komentarz