Switch Mode
My ID Is Gangnam Beauty
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 92 osób

My ID Is Gangnam Beauty

Obejrzyj pełne odcinki My ID Is Gangnam Beauty, pobierz My ID Is Gangnam Beauty Polskie napisy, My ID Is Gangnam Beauty Polskie napisy, pobierz My ID Is Gangnam Beauty Polskie napisy, streamuj My ID Is Gangnam Beauty o Centrum-Dramy.pl.
Nae IDneun Gangnammiin , Gangnam Beauty , ID: Gangnam Beauty , Nae Aidineun Gangnammiin
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Jul 27, 2018 - Sep 15, 2018 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje My ID Is Gangnam Beauty z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie My ID Is Gangnam Beauty napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, My ID Is Gangnam Beauty na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis My ID Is Gangnam Beauty

Kang Mi Rae była niezbyt urodziwą dziewczyną, przez co stała się nieśmiała. Gdy chodziła do szkoły, wiele osób z tego powodu ją wyśmiewało i prześladowało. Obecnie Kang Mi Rae przeszła operację plastyczną i stała się piękną dziewczyną, jednakże jej nieśmiałość nie odeszła wraz z brzydotą. Dziewczyna zaczyna właśnie swój pierwszy rok na studiach, a wraz z nim powracają koszmary z przeszłości. Ludzie zaczynają nazywać ją “Pięknością z Gangnam”, które to określenie dotyczy kobiet, które stały się piękne wskutek operacji plastycznych. Na tę samą uczelnię uczęszcza Kyung Seok, który to nie ocenia ludzi po wyglądzie, a po ich charakterze. Wkrótce Kyung Seok zaczyna czuć coś do Kang Mi Rae.

Drama jest adaptacją komiksu internetowego pt. “Nae IDneun Gangnammiin”, autorstwa Gi Maeng Gi.

Comment