Switch Mode
Dfc38db0f4fa3a86cee7648b3b095bc8bf804bf90ca159d57ef2aeb8306a8103
Goblin
Ocena 8.8
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Goblin

Oglądaj pełne odcinki Goblin, pobierz Goblin z angielskimi napisami, Goblin z angielskimi napisami, pobierz Goblin z angielskimi napisami, oglądaj Goblin na stronie Centrum-Dramy.pl.
쓸쓸하고 찬란하神-도깨비, Dokkaebi, Sseulsseulhago Chalranhashin-Dokkaebi, The Lonely, Shining Goblin, Guardian: The Lonely and Great God, Goblin: The Story of an Eternal, Great God Who Falls in Love, Goblin: The Lonely and Great God
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Dec 2, 2016 - Jan 21, 2017 Czas trwania: 1 hr. 22 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Goblin z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Goblin z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Goblin na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Goblin

Kim Shin był niegdyś niepokonanym generałem armii Goryeo, który zginął tragicznie. Teraz posiada nieśmiertelność, ale jest zmęczony życiem, podczas gdy wszyscy wokół niego umierają. Przez 900 lat Kim Shin szukał swojej narzeczonej, śmiertelniczki, która może wyciągnąć miecz i zakończyć swoje życie. Pewnego dnia spotyka Ji Eun Tak, pozytywną, optymistyczną uczennicę szkoły średniej, która widzi zmarłych i przeżyła tragiczne wydarzenia, a mimo to pozostaje silna. Twierdzi, że jest narzeczoną Goblina, która może zakończyć jego nieśmiertelne życie, ale to, co wydaje się łatwym zadaniem, komplikuje się tylko, gdy oboje się zakochują.

Komentarz