Switch Mode
Images
Gray Shelter
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek

Gray Shelter

Oglądaj pełne odcinki Gray Shelter, pobierz Gray Shelter z angielskimi napisami, Gray Shelter z angielskimi napisami, pobierz Gray Shelter z angielskimi napisami, oglądaj Gray Shelter na stronie Centrum-Dramy.pl.
Gray Currents, Gray Stream, Grey Shelter, Hoesaekgiryu
Status: Zakończone Wydany: Apr 11, 2024 - Apr 25, 2024 Czas trwania: 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 5 Obsada: , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Gray Shelter z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Gray Shelter z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Gray Shelter na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Gray Shelter

Cha Soo Hyuk skupia się wyłącznie na przetrwaniu, bez żadnych wielkich celów. Spotyka się ponownie z Lee Yoon Dae, z którym był bardzo blisko. Yoon Dae mieszkał ze swoją dziewczyną, ale teraz nie ma dokąd pójść. W końcu mieszkają razem.

Komentarz