Switch Mode
Green Door Netflix Review
Green Door
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

Green Door

Obejrzyj pełne odcinki Green Door, pobierz Green Door Polskie napisy, Green Door Polskie napisy, pobierz Green Door Polskie napisy, streamuj Green Door o Centrum-Dramy.pl.
Soul Prisoner Simon, Hun Qiu Xi Men, Hun Chiu Hsi Men, 魂囚西门
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Feb 16, 2019 - Mar 16, 2019 Czas trwania: 50 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 6 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Green Door z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Green Door napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Green Door na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Green Door

Wei Song Yan wraca ze Stanów Zjednoczonych, aby otworzyć na Tajwanie klinikę psychologiczną o nazwie Green Door. Jego skrupulatne sposoby działania i zasady stają na drodze do sukcesu Green Door, mimo że jego dziewczyna, Hong Yu Mei, kieruje klientów do niego. Pierwsi klienci, których zdobywa bez pomocy Yu Mei, okazują się jednak duchami: duchem młodej dziewczyny z przyszłości, który pojawia się tylko w lustrach, duchem gangstera, który jest obecnie uwięziony w ciele Yu Xiu Qi i duch, który nie może odejść od wspomnień z przeszłości. Wei Song Yan próbuje pomóc duchom przeszłości, teraźniejszości i przyszłości; będąc prześladowanym przez traumy własnego życia.

Comment