Switch Mode
Hana ni Keda Mono
Ocena 6.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

Hana ni Keda Mono

Oglądaj pełne odcinki Hana ni Keda Mono, pobierz Hana ni Keda Mono z angielskimi napisami, Hana ni Keda Mono z angielskimi napisami, pobierz Hana ni Keda Mono z angielskimi napisami, oglądaj Hana ni Keda Mono na stronie Centrum-Dramy.pl.
Flower and the Beast Season 1, Hana ni Kedamono Season 1, Hana ni Keda Mono Season 1
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Oct 30, 2017 - Jan 10, 2018 Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 10 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Hana ni Keda Mono z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Hana ni Keda Mono z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Hana ni Keda Mono na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Hana ni Keda Mono

Kumi jest uczniem przeniesionym do prestiżowego liceum. Spotyka Hyo, który jest przystojny i miły. Kumi zakochuje się w nim i całuje się z nim po raz pierwszy, ale Hyo słynie w szkole z tego, że jest kobieciarzem. Kiedy odkrywa jego prawdziwą stronę, zostaje zraniona, ale jej uczucia do niego nie znikają.

Komentarz