Switch Mode
Hana ni Keda Mono
Ocena 6.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 7 osób

Hana ni Keda Mono

Obejrzyj pełne odcinki Hana ni Keda Mono, pobierz Hana ni Keda Mono Polskie napisy, Hana ni Keda Mono Polskie napisy, pobierz Hana ni Keda Mono Polskie napisy, streamuj Hana ni Keda Mono o Centrum-Dramy.pl.
Flower and the Beast Season 1, Hana ni Kedamono Season 1, Hana ni Keda Mono Season 1
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Oct 30, 2017 - Jan 10, 2018 Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Hana ni Keda Mono z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hana ni Keda Mono napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Hana ni Keda Mono na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Hana ni Keda Mono

Kumi jest uczniem przeniesionym do prestiżowego liceum. Spotyka Hyo, który jest przystojny i miły. Kumi zakochuje się w nim i całuje się z nim po raz pierwszy, ale Hyo słynie w szkole z tego, że jest kobieciarzem. Kiedy odkrywa jego prawdziwą stronę, zostaje zraniona, ale jej uczucia do niego nie znikają.

Comment