Switch Mode
Happy Ending Romance
Ocena 7.5
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

Happy Ending Romance

Obejrzyj pełne odcinki Happy Ending Romance, pobierz Happy Ending Romance Polskie napisy, Happy Ending Romance Polskie napisy, pobierz Happy Ending Romance Polskie napisy, streamuj Happy Ending Romance o Centrum-Dramy.pl.
Happy Ending Outside the Fence, Penseu Bakkeun Haepiending, 펜스밖은해피엔딩
Status: Zakończone Rok wydania: Nov 24, 2022 - Dec 15, 2022 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Happy Ending Romance z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Happy Ending Romance napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Happy Ending Romance na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Happy Ending Romance

Opis: Na świecie tak już jest, że duże ryby zjadają te mniejsze i to nie mrugnąwszy przy tym okiem. Taką małą rybką okazuje się pisarz Cha Jeong Wu, który ujawnił korupcję w małym literackim światku. Nasz bohater nie przewidział, jak poważne konsekwencje to za sobą poniesie i że przez to straci możliwość, by robić to, co kocha najbardziej. Jednak w tej nierównej walce otrzyma pomoc, a wraz z nią jedne uczucia odejdą, a na ich miejsce pojawią się nowe.

Tłumaczenie i źródło: https://kierunekazjaa.blogspot.com

Comment