Switch Mode
Happy Ending Romance
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

Happy Ending Romance

Oglądaj pełne odcinki Happy Ending Romance, pobierz Happy Ending Romance z angielskimi napisami, Happy Ending Romance z angielskimi napisami, pobierz Happy Ending Romance z angielskimi napisami, oglądaj Happy Ending Romance na stronie Centrum-Dramy.pl.
Happy Ending Outside the Fence, Penseu Bakkeun Haepiending, 펜스밖은해피엔딩
Status: Zakończone Wydany: Nov 24, 2022 - Dec 15, 2022 Czas trwania: 30 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Happy Ending Romance z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Happy Ending Romance z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Happy Ending Romance na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Happy Ending Romance

Opis: Na świecie tak już jest, że duże ryby zjadają te mniejsze i to nie mrugnąwszy przy tym okiem. Taką małą rybką okazuje się pisarz Cha Jeong Wu, który ujawnił korupcję w małym literackim światku. Nasz bohater nie przewidział, jak poważne konsekwencje to za sobą poniesie i że przez to straci możliwość, by robić to, co kocha najbardziej. Jednak w tej nierównej walce otrzyma pomoc, a wraz z nią jedne uczucia odejdą, a na ich miejsce pojawią się nowe.

Tłumaczenie i źródło: https://kierunekazjaa.blogspot.com

Komentarz