Switch Mode
Hello Monster
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 47 osób

Hello Monster

Oglądaj pełne odcinki Hello Monster, pobierz Hello Monster z angielskimi napisami, Hello Monster z angielskimi napisami, pobierz Hello Monster z angielskimi napisami, oglądaj Hello Monster na stronie Centrum-Dramy.pl.
I Remember You, Hellomonseuteo, Neoreul Gieokhae, 헬로몬스터
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jun 22, 2015 - Aug 11, 2015 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: , , Obsada: , , , , , , , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Hello Monster z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Hello Monster z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Hello Monster na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Hello Monster

Lee Hyun jest profesorem Wydziału Sprawiedliwości w John Jay College w Nowym Jorku. Kiedy otrzymuje tajemniczego e-maila, wraca do Korei, aby pomóc policji w rozwiązaniu sprawy. Nie wie jednak, że e-mail nie został wysłany przez nich. W dodatku skrywa jakąś tajemnicę, która skłoniła go do powrotu do kraju. Tam dołącza do zespołu Cha Ji Ahn, z którą Le Hyun nie ma łatwo. Jednak po jakimś czasie zaczyna między nimi iskrzyć.

Komentarz