Hello Monster
Ocena 8.4
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 41 osób

Hello Monster

Obejrzyj pełne odcinki Hello Monster, pobierz Hello Monster Polskie napisy, Hello Monster Polskie napisy, pobierz Hello Monster Polskie napisy, streamuj Hello Monster o Centrum-Dramy.pl.
I Remember You, Hellomonseuteo, Neoreul Gieokhae, 헬로몬스터
Status: Zakończone Network: , Released: Jun 22, 2015 - Aug 11, 2015 Duration: 1 hr. 10 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: , , Casts: , , , , , , , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Hello Monster z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hello Monster napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Hello Monster na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Hello Monster

Lee Hyun jest profesorem Wydziału Sprawiedliwości w John Jay College w Nowym Jorku. Kiedy otrzymuje tajemniczego e-maila, wraca do Korei, aby pomóc policji w rozwiązaniu sprawy. Nie wie jednak, że e-mail nie został wysłany przez nich. W dodatku skrywa jakąś tajemnicę, która skłoniła go do powrotu do kraju. Tam dołącza do zespołu Cha Ji Ahn, z którą Le Hyun nie ma łatwo. Jednak po jakimś czasie zaczyna między nimi iskrzyć.

Comment