C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Hello Monster
Ocena 8.4
.....
Obserwuje 29 ludzi

Hello Monster

Oglądaj pełne odcinki Hello Monster, pobieraj Hello Monster z Polskimi napisami, Hello Monster pl napisy, pobieraj Hello Monster pl napisy, stream Hello Monster w Centrum-Dramy.pl.
I Remember You, Hellomonseuteo, Neoreul Gieokhae, 헬로몬스터
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jun 22, 2015 - Aug 11, 2015 Trwa: 1 hr. 10 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 16 Dyrektor: , , Obsada: , , , , , , , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Hello Monster Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hello Monster PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Hello Monster na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Hello Monster

Lee Hyun jest profesorem Wydziału Sprawiedliwości w John Jay College w Nowym Jorku. Kiedy otrzymuje tajemniczego e-maila, wraca do Korei, aby pomóc policji w rozwiązaniu sprawy. Nie wie jednak, że e-mail nie został wysłany przez nich. W dodatku skrywa jakąś tajemnicę, która skłoniła go do powrotu do kraju. Tam dołącza do zespołu Cha Ji Ahn, z którą Le Hyun nie ma łatwo. Jednak po jakimś czasie zaczyna między nimi iskrzyć.

Komentarz