Switch Mode
20230618215028 Here We Meet Again Cover Wu Qian Zhang Bin Bin
Here We Meet Again
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

Here We Meet Again

Oglądaj pełne odcinki Here We Meet Again, pobierz Here We Meet Again z angielskimi napisami, Here We Meet Again z angielskimi napisami, pobierz Here We Meet Again z angielskimi napisami, oglądaj Here We Meet Again na stronie Centrum-Dramy.pl.
San Fen Ye
Status: Zakończone Sieć: Wydany: May 22, 2023 - Jun 6, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 32 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Here We Meet Again z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Here We Meet Again z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Here We Meet Again na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Here We Meet Again

Xiang Yuan (Janice Wu) jest popularną blogerką zajmującą się tematyką gier, za to prywatnie jest wnuczką właściciela firmy Velin zajmującej się sprzedażą nawigacji samochodowej. Firma kiepsko sobie radzi, więc dziewczyna obiecuje, że pomoże zwiększyć firmie udział w rynku, a w zamian dziadek przestanie zmuszać ją do małżeństwa. Gdy Xiang Yuan zaczyna nową pracę, okazuje się, że w tym samym biurze pracuje Xu Yanshi – jej obiekt westchnień z czasów liceum, który przez nią musiał przenieść się do innej szkoły. Czy ta dwójka będzie potrafiła oddzielić pracę od spraw prywatnych, a może ponowne spotkanie zaowocuje kolejną falą uczuć?

Oglądaj Here We Meet Again

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz