Switch Mode
Character Ri An In Hierarchy
Hierarchy
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Hierarchy

Oglądaj pełne odcinki Hierarchy, pobierz Hierarchy z angielskimi napisami, Hierarchy z angielskimi napisami, pobierz Hierarchy z angielskimi napisami, oglądaj Hierarchy na stronie Centrum-Dramy.pl.
Hairaki
Status: Zakończone Sieć: Czas trwania: 58 min Kraj: Typ: Drama Odcinki: 7 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Hierarchy z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Hierarchy z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Hierarchy na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Hierarchy

Jooshin High School to najbardziej prestiżowa szkoła w Korei Południowej. Szkoła została założona przez konglomerat Jooshin Group. Zwykle do szkoły średniej Jooshin mogą uczęszczać tylko uczniowie wybrani do uczęszczania do szkoły średniej Jooshin. Wśród tych uczniów znajduje się Jeong Jae Yi, pierwsza córka rodziny prowadzącej Grupę Jaeyool; Kim Ri An, następca Grupy Jooshin; Yoon He Ra, która jest najmłodszą córką firmy handlowej International Yoon, i Lee Woo Jin, który jest drugim synem wpływowej rodziny polityków.

Tymczasem Kang Ha zostaje przeniesiony do szkoły średniej Jooshin. Ma czysty i niewinny uśmiech, ale skrywa tajemnicę. Przez niego betonowy świat Liceum Jooshin zaczyna pękać.

Komentarz