Switch Mode
High Class
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

High Class

Oglądaj pełne odcinki High Class, pobierz High Class z angielskimi napisami, High Class z angielskimi napisami, pobierz High Class z angielskimi napisami, oglądaj High Class na stronie Centrum-Dramy.pl.
Haikeullasseu, Hai Keullasseu, 하이클라쓰
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 6, 2021 - Nov 1, 2021 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming High Class z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe High Class z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, High Class na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie High Class

Danny Oh był kiedyś obiecującym hokeistą, jednak kontuzja odebrała mu marzenia. Teraz jest nauczycielem w prestiżowej międzynarodowej szkole na wyspie Jeju. Jego pojawienie się wywołuje zamieszanie wśród mieszkanek wyspy. Jaką tajemnicę skrywa przystojny i tajemniczy Danny Oh? Seria opowiada historie idealnego życia kilku kobiet należącego do 0,1% społeczeństwa. Jednak za owym idealnym życiem kryją się niebezpieczne kłamstwa i hipokryzja…

Komentarz