Switch Mode
665ce88954da5
High School Return of a Gangster
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

High School Return of a Gangster

Oglądaj pełne odcinki High School Return of a Gangster, pobierz High School Return of a Gangster z angielskimi napisami, High School Return of a Gangster z angielskimi napisami, pobierz High School Return of a Gangster z angielskimi napisami, oglądaj High School Return of a Gangster na stronie Centrum-Dramy.pl.
I, a Gangster, Became a High Schooler, Became a Highschool Student, Jopokin Naega Godeunghaksaengi Doeeossseubnida, 조폭인내가고등학생이되었습니다
Status: Emitowane Sieć: , , Wydany: May 29, 2024 - Jun 19, 2024 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming High School Return of a Gangster z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe High School Return of a Gangster z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, High School Return of a Gangster na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie High School Return of a Gangster

Kim Deuk Pal to 47-letni gangster, który jest drugim człowiekiem w swoim gangu. Ze względu na biednych rodziców nie ma wykształcenia, ale marzy o studiach na uniwersytecie. Deuk Pal uczył się, aby spełnić swoje marzenie, ale nie jest to łatwe. Pewnego dnia widzi młodego mężczyznę Song Yi Heona, który ma zamiar popełnić samobójstwo. W tym czasie duch Deuka Pala opętał ciało 19-letniego licealisty, który miał skłonności samobójcze. Deuk Pal wkrótce dowiaduje się, że Yi Heon jest ofiarą znęcania się, przez co chce odebrać sobie życie.

Teraz, w ciele Yi Heona, Deuk Pal stawia czoła prześladowcom, aby ich ukarać i zaprzyjaźnia się z kolegą z klasy Choi Se Kyung. Se Kyung jest wzorowym uczniem, który wydaje się być w doskonałej sytuacji, ale cierpi z powodu przemocy domowej ze strony ojca.

Komentarz