Switch Mode
HiGH&LOW
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

HiGH&LOW

Obejrzyj pełne odcinki HiGH&LOW, pobierz HiGH&LOW Polskie napisy, HiGH&LOW Polskie napisy, pobierz HiGH&LOW Polskie napisy, streamuj HiGH&LOW o Centrum-Dramy.pl.
HiGH & LOW THE STORY OF S.W.O.R.D., HiGH and LOW
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Oct 21, 2015 - Dec 23, 2015 Czas trwania: 21 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje HiGH&LOW z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie HiGH&LOW napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, HiGH&LOW na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis HiGH&LOW

W mieście, po upadku Mugen, władzę między siebie podzieliło pięć organizacji, zajmując poszczególne dzielnice i tworząc G-SWORD. Jeśli żadna z ekip nie wychyli się, równowaga w SWORD zostanie zachowana, a ochrona miasta będzie realna. Tylko czy przy żądnych władzy, wpływów i walki gangsterach to w ogóle jest możliwe. Jakie oblicza ukażą nam bohaterowie pośród rozgrywek pełnych potu i krwi? Czy znajdzie się miejsce na przyjaźń i braterstwo?

Comment