Switch Mode
Mv5bm2u5ndu5ytutnmu3nc00zmi2lwewmmmtngq0n2ezm2y2n2yzxkeyxkfqcgdeqxvymjg0mti5nzq@. V1
Hijra in Between
Ocena 7.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Hijra in Between

Oglądaj pełne odcinki Hijra in Between, pobierz Hijra in Between z angielskimi napisami, Hijra in Between z angielskimi napisami, pobierz Hijra in Between z angielskimi napisami, oglądaj Hijra in Between na stronie Centrum-Dramy.pl.
Hai Ji La
Status: Zakończone Wydany: Oct 16, 2018 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Movie Reżyser: Obsada: , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Hijra in Between z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Hijra in Between z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Hijra in Between na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Hijra in Between

Dwie bardzo różne kobiety, Hsi Chen Ho i Wan Ting Liu, stały się najlepszymi przyjaciółkami w niespodziewany sposób. Obie zakochały się w Tang Sheng Wenie w tym samym czasie, ale Tang Sheng już miał oko na Wan TingHsi Chen wycofała się z trójkąta miłosnego, a Wan Ting i Tang Sheng zaczęli się spotykać. Relacje między tymi trzema osobami pozostały bliskie, aż do momentu, gdy Wan Ting w wyniku wypadku odkryła swoją interseksualność. Musiała wybrać, z którą ze swoich płci będzie żyć od tego momentu. Niespodziewany odejście Wan Ting zaskoczyło Hsi Chena i Tang Shenga. Minęły lata, a pojawił się nowy chłopak o imieniu Ting Liu, który odmienił życie Hsi Chena i Tang Shenga.

Oglądaj Hijra in Between

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz