Switch Mode
Honey
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 14 osób

Honey

Oglądaj pełne odcinki Honey, pobierz Honey z angielskimi napisami, Honey z angielskimi napisami, pobierz Honey z angielskimi napisami, oglądaj Honey na stronie Centrum-Dramy.pl.
Hani, Honey So Sweet
Status: Zakończone Wydany: Mar 31, 2018 Czas trwania: 1 hr. 45 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Honey z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Honey z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Honey na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Honey

Nao Kogure (Yuna Taira) to nieśmiała i urocza uczennica liceum. Pewnego dnia, Taiga Onise (Sho Hirano) zadaje jej pytanie: “Proszę umawiaj się ze mną z zamiarem poślubienia mnie?”. Nao Kogure tak bardzo się go boi, że nie jest w stanie mu odmówić. Taiga, który ma czerwone włosy i przeszywający wzrok, sprawia wrażenie niegrzecznego chłopca, ale w rzeczywistości zależy mu na innych i lubi gotować. Czy Nao pokona swój strach i otworzy się na nowe uczucia? Jakie jeszcze przeciwności losu staną na drodze dojrzewającej miłości?

Oglądaj Honey

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz