C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
  1. Dom
  2. Honey
Honey
Ocena 7.6
.....

Honey

Oglądaj pełne odcinki Honey, pobieraj Honey z Polskimi napisami, Honey pl napisy, pobieraj Honey pl napisy, stream Honey w Centrum-Dramy.pl.
Hani, Honey So Sweet
Status: Zakończone Wydany: Mar 31, 2018 Trwa: 1 hr. 45 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Honey Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Honey PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Honey na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Honey

Nao Kogure (Yuna Taira) to nieśmiała i urocza uczennica liceum. Pewnego dnia, Taiga Onise (Sho Hirano) zadaje jej pytanie: “Proszę umawiaj się ze mną z zamiarem poślubienia mnie?”. Nao Kogure tak bardzo się go boi, że nie jest w stanie mu odmówić. Taiga, który ma czerwone włosy i przeszywający wzrok, sprawia wrażenie niegrzecznego chłopca, ale w rzeczywistości zależy mu na innych i lubi gotować. Czy Nao pokona swój strach i otworzy się na nowe uczucia? Jakie jeszcze przeciwności losu staną na drodze dojrzewającej miłości?

Oglądaj Honey

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz