Switch Mode
Home Honey
Honey
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

Honey

Obejrzyj pełne odcinki Honey, pobierz Honey Polskie napisy, Honey Polskie napisy, pobierz Honey Polskie napisy, streamuj Honey o Centrum-Dramy.pl.
Hani, Honey So Sweet
Status: Zakończone Rok wydania: Mar 31, 2018 Czas trwania: 1 hr. 45 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Honey z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Honey napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Honey na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Honey

Nao Kogure (Yuna Taira) to nieśmiała i urocza uczennica liceum. Pewnego dnia, Taiga Onise (Sho Hirano) zadaje jej pytanie: “Proszę umawiaj się ze mną z zamiarem poślubienia mnie?”. Nao Kogure tak bardzo się go boi, że nie jest w stanie mu odmówić. Taiga, który ma czerwone włosy i przeszywający wzrok, sprawia wrażenie niegrzecznego chłopca, ale w rzeczywistości zależy mu na innych i lubi gotować. Czy Nao pokona swój strach i otworzy się na nowe uczucia? Jakie jeszcze przeciwności losu staną na drodze dojrzewającej miłości?

Oglądaj Honey

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment