Horimiya
Ocena 7.7
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 6 osób

Horimiya

Obejrzyj pełne odcinki Horimiya, pobierz Horimiya Polskie napisy, Horimiya Polskie napisy, pobierz Horimiya Polskie napisy, streamuj Horimiya o Centrum-Dramy.pl.
Hori-san to Miyamura-kun
Status: Zakończone Released: Feb 5, 2021 Duration: 1 hr. 27 min. Country: Type: Drama Odcinek: 7 Casts: , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Horimiya z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Horimiya napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Horimiya na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Horimiya

Kyouko Hori to uczennica liceum, która jest podziwiana w szkole za jej miły charakter i dobre oceny, ale przed innymi ukrywa swoje drugie oblicze. Rodzice Hori często przebywają poza domem z powodu pracy, dlatego musi opiekować się młodszym bratem i pomagać w domu, przez co nie ma czasu na przyjemności i spotkania ze znajomymi.

Izumi Miyamura jest postrzegany jako ponury, noszący okulary dziwak. Jednak w rzeczywistości jest łagodny i przyjazny, choć nie radzi sobie najlepiej w nauce. Miyamura również nie jest taki, jaki wydaje się na pierwszy rzut oka.

Przez przypadek drogi Hori i Miyamury krzyżują się poza szkołą. Pomimo przeciwieństw, jakie ich dzielą, stają się przyjaciółmi. Z czasem zaczynają poznawać się coraz bardziej i dowiadywać się o sobie rzeczy, o których inni nie mają pojęcia.

Comment