Switch Mode
Horimiya
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Horimiya

Oglądaj pełne odcinki Horimiya, pobierz Horimiya z angielskimi napisami, Horimiya z angielskimi napisami, pobierz Horimiya z angielskimi napisami, oglądaj Horimiya na stronie Centrum-Dramy.pl.
Hori-san to Miyamura-kun
Status: Zakończone Wydany: Feb 5, 2021 Czas trwania: 1 hr. 27 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 7 Obsada: , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Horimiya z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Horimiya z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Horimiya na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Horimiya

Kyouko Hori to uczennica liceum, która jest podziwiana w szkole za jej miły charakter i dobre oceny, ale przed innymi ukrywa swoje drugie oblicze. Rodzice Hori często przebywają poza domem z powodu pracy, dlatego musi opiekować się młodszym bratem i pomagać w domu, przez co nie ma czasu na przyjemności i spotkania ze znajomymi.

Izumi Miyamura jest postrzegany jako ponury, noszący okulary dziwak. Jednak w rzeczywistości jest łagodny i przyjazny, choć nie radzi sobie najlepiej w nauce. Miyamura również nie jest taki, jaki wydaje się na pierwszy rzut oka.

Przez przypadek drogi Hori i Miyamury krzyżują się poza szkołą. Pomimo przeciwieństw, jakie ich dzielą, stają się przyjaciółmi. Z czasem zaczynają poznawać się coraz bardziej i dowiadywać się o sobie rzeczy, o których inni nie mają pojęcia.

Komentarz