Hotel del Luna
Ocena 8.7
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 29 osób

Hotel del Luna

Obejrzyj pełne odcinki Hotel del Luna, pobierz Hotel del Luna Polskie napisy, Hotel del Luna Polskie napisy, pobierz Hotel del Luna Polskie napisy, streamuj Hotel del Luna o Centrum-Dramy.pl.
Hotel Delluna
Status: Zakończone Network: Released: Jul 13, 2019 - Sep 1, 2019 Duration: 1 hr. 20 min. Country: Type: Drama Odcinek: 16 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Hotel del Luna z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hotel del Luna napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Hotel del Luna na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Hotel del Luna

Hotel del Luna
호텔 델루나 / Hotel Delluna

Co, jeśli istnieje niezwykły hotel, o którym nikt nie wie? Miejsce, gdzie wszystko jest możliwe? Hotel del Luna położony jest w centrum Seulu, a swym wyglądem z zewnątrz nie przyciąga uwagi okolicznych mieszkańców. Dyrektorka hotelu, Jang Man Wol, jest wyniosłą, a zarazem piękną kobietą. Znana jest również z tego, że jest kapryśna, chciwa i łatwo wpada w gniew. Jednak nikt nie wie, że została uwięziona w tym hotelu, ponieważ wiele lat temu popełniła wielki błąd. Goo Chan Sung to elitarny hotelarz, który jest opanowanym perfekcjonistą o miękkim sercu. Wcześniej pracował w międzynarodowej sieci hotelarskiej, gdzie był najmłodszym w historii asystentem. Los chciał, że z powodu nieoczekiwanych wydarzeń zaczyna on pracę na stanowisku menadżera w Hotelu del Luna. Jak Chan Sung odnajdzie się w nowej pracy, zwłaszcza że gośćmi hotelu są duchy??

Comment