Switch Mode
Hotel del Luna
Ocena 8.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 40 osób

Hotel del Luna

Oglądaj pełne odcinki Hotel del Luna, pobierz Hotel del Luna z angielskimi napisami, Hotel del Luna z angielskimi napisami, pobierz Hotel del Luna z angielskimi napisami, oglądaj Hotel del Luna na stronie Centrum-Dramy.pl.
Hotel Delluna
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jul 13, 2019 - Sep 1, 2019 Czas trwania: 1 hr. 20 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Hotel del Luna z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Hotel del Luna z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Hotel del Luna na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Hotel del Luna

Hotel del Luna
호텔 델루나 / Hotel Delluna

Co, jeśli istnieje niezwykły hotel, o którym nikt nie wie? Miejsce, gdzie wszystko jest możliwe? Hotel del Luna położony jest w centrum Seulu, a swym wyglądem z zewnątrz nie przyciąga uwagi okolicznych mieszkańców. Dyrektorka hotelu, Jang Man Wol, jest wyniosłą, a zarazem piękną kobietą. Znana jest również z tego, że jest kapryśna, chciwa i łatwo wpada w gniew. Jednak nikt nie wie, że została uwięziona w tym hotelu, ponieważ wiele lat temu popełniła wielki błąd. Goo Chan Sung to elitarny hotelarz, który jest opanowanym perfekcjonistą o miękkim sercu. Wcześniej pracował w międzynarodowej sieci hotelarskiej, gdzie był najmłodszym w historii asystentem. Los chciał, że z powodu nieoczekiwanych wydarzeń zaczyna on pracę na stanowisku menadżera w Hotelu del Luna. Jak Chan Sung odnajdzie się w nowej pracy, zwłaszcza że gośćmi hotelu są duchy??

Komentarz