1. Dom
  2. Hunted
Hunted
Ocena 7.8
Trailer
Subskrybuj

Hunted

Oglądaj pełne odcinki Hunted, pobieraj Hunted z Polskimi napisami, Hunted pl napisy, pobieraj Hunted pl napisy, stream Hunted w Centrum-Dramy.pl.
Maetdwejisanyang, Mesdwaejisanyang, Wild Boar Hunting, Boar Hunting
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Aug 1, 2022 - Aug 22, 2022 Trwa: 1 hr. 9 min. Kraj: Rodzaj: Drama Odcinki: 4 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wysłane przez: root Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Hunted Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hunted PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Hunted na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Hunted

Young Soo jest mężczyzną w średnim wieku, który wraz z żoną i synem mieszkają na wsi. Pewnego dnia wyrusza w góry, aby wraz z kilkoma przyjaciółmi, zapolować na dziki, które niszczą uprawy. Niestety Young Soo staje w obliczu dość nieoczekiwanej sytuacji, która sprawia, iż sekrety wieśniaków ujawniają się jeden po drugim.

Komentarz