Switch Mode
Home Hunted
Hunted
Ocena 7.8
Trailer
Ulubione
Obserwuje 5 osób

Hunted

Obejrzyj pełne odcinki Hunted, pobierz Hunted Polskie napisy, Hunted Polskie napisy, pobierz Hunted Polskie napisy, streamuj Hunted o Centrum-Dramy.pl.
Maetdwejisanyang, Mesdwaejisanyang, Wild Boar Hunting, Boar Hunting
Status: Zakończone Stacje: Rok wydania: Aug 1, 2022 - Aug 22, 2022 Czas trwania: 1 hr. 9 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 4 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Hunted z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Hunted napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Hunted na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Hunted

Young Soo jest mężczyzną w średnim wieku, który wraz z żoną i synem mieszkają na wsi. Pewnego dnia wyrusza w góry, aby wraz z kilkoma przyjaciółmi, zapolować na dziki, które niszczą uprawy. Niestety Young Soo staje w obliczu dość nieoczekiwanej sytuacji, która sprawia, iż sekrety wieśniaków ujawniają się jeden po drugim.

Comment