Switch Mode
Maxresdefault (1)
I Am Nobody
Ocena 8.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 29 osób

I Am Nobody

Oglądaj pełne odcinki I Am Nobody, pobierz I Am Nobody z angielskimi napisami, I Am Nobody z angielskimi napisami, pobierz I Am Nobody z angielskimi napisami, oglądaj I Am Nobody na stronie Centrum-Dramy.pl.
I’m Nobody, The Outcast, Under One Person, Alien, Yi Ren Zhi Xia, 一人之下, 異人之下
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Aug 4, 2023 - Sep 22, 2023 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 27 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming I Am Nobody z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe I Am Nobody z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, I Am Nobody na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie I Am Nobody

Zhang Chu Lan, zwyczajny młody człowiek, zostaje wplątany w bezprecedensowy świat „Outsiderów”, gdy ciało jego dziadka w tajemniczy sposób znika. W obliczu niespodziewanego pościgu ze strony Sinister Pleasure, nieubłaganej organizacji i nagłego pojawienia się enigmatycznej dziewczyny o imieniu Feng Bao Bao, postanawia nie ukrywać już swojej supermocy. Wgłębiając się w przeszłość dziadka, stopniowo staje się częścią świata outsiderów, w którym zaczynają wychodzić na jaw tajemnice historii. Technika sztuk walki, której nauczył go jego dziadek, znana jako Apoteoza Qi, jest jedną z ośmiu najwyższych umiejętności, poszukiwanych przez wiele grup sztuk walki z ukrytymi motywami. Następnie spotkał Wang Ye w Turnieju Sztuk Walki, outsidera, który opanował jedną z Ośmiu Najwyższych Umiejętności: Bramę Wichury. Motywacją Wang Ye było wyjaśnienie mu, jak ciężki jest jego los, a także zastosowanie się do rad swojego arcymistrza. Za tym wszystkim kryje się szokująca tajemnica, a tajemnicze pochodzenie Fenga wydaje się być kluczem do prawdy. Młodzi outsiderzy walczą ramię w ramię, aby pokonać wyzwania i zostać przyjaciółmi, którzy wspierają się nawzajem. Na swojej drodze rozwoju każde z nich szuka poczucia prawości, podczas gdy na horyzoncie pojawia się bitwa między dobrem a złem…

Oglądaj I Am Nobody

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz