Ekipa cię wzywa! REKRUTACJA na stanowisko: - Uploader - Reuploader - Administrator - Newsmen/Bloger. kontakt: [email protected]
I Remember You
Ocena 7.1
.....
Obserwuje 25 ludzi

I Remember You

Oglądaj pełne odcinki I Remember You, pobieraj I Remember You z Polskimi napisami, I Remember You pl napisy, pobieraj I Remember You pl napisy, stream I Remember You w Centrum-Dramy.pl.
Christmas Gift , Neol Gieokhae
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Jan 20, 2012 - Jan 27, 2012 Trwa: 48 min. Kraj: Rodzaj: Special Odcinki: 2 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową I Remember You Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie I Remember You PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, I Remember You na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie I Remember You

Geniusz – profiler Lee Hyun wraca do Korei i zostaje dołączony do miejscowej ekipy śledczej z uwagi na zwiększoną ilość morderstw mogących mieć związek z Lee Jun Yeongiem, psychopatycznym mordercą, który uciekł dawno temu z więzienia. W tej samej ekipie jedyną kobietą jest Cha Ji An, która z prywatnych powodów jako dziecko śledziła Lee Huyna. W wyniku zdarzeń z przeszłości Lee Hyun nie pamięta tego, co stało się w dzieciństwie, jednak mimo trudnego charakteru świetnie radzi sobie w pracy i rozwiązuje zagadki kryminalne, w czym pomaga mu współpraca z inteligentnym koronerem – patologiem sądowym.

Oglądaj I Remember You

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz