Switch Mode
If You Wish Upon Me
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 15 osób

If You Wish Upon Me

Oglądaj pełne odcinki If You Wish Upon Me, pobierz If You Wish Upon Me z angielskimi napisami, If You Wish Upon Me z angielskimi napisami, pobierz If You Wish Upon Me z angielskimi napisami, oglądaj If You Wish Upon Me na stronie Centrum-Dramy.pl.
If You Say Your Wish, Tell Me Your Wish, Dangsini Sowoneul Malhamyeon
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Aug 10, 2022 - Sep 29, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming If You Wish Upon Me z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe If You Wish Upon Me z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, If You Wish Upon Me na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie If You Wish Upon Me

Życie Yoon Gyeo Ryego nie było usłane różami. Jako dziecko mieszkał w sierocińcu. Następnie przebywał w areszcie dla nieletnich, a także w więzieniu. Po wyjściu na wolność postanawia zawalczyć o swoją przyszłość. Pewnego dnia, z powodu pewnego incydentu, zgłasza się do hospicjum jako wolontariusz. Tam poznaje Kang Tae Shika, który jest liderem wolontariuszy, oraz pielęgniarkę Seo Yeon Joo.

Komentarz