Switch Mode
It’s Difficult to Love an Otaku
Ocena 6.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 27 osób

It’s Difficult to Love an Otaku

Oglądaj pełne odcinki It’s Difficult to Love an Otaku, pobierz It’s Difficult to Love an Otaku z angielskimi napisami, It’s Difficult to Love an Otaku z angielskimi napisami, pobierz It’s Difficult to Love an Otaku z angielskimi napisami, oglądaj It’s Difficult to Love an Otaku na stronie Centrum-Dramy.pl.
Wotaku ni Koi wa Muzukashii , Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 54 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming It’s Difficult to Love an Otaku z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe It’s Difficult to Love an Otaku z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, It’s Difficult to Love an Otaku na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie It’s Difficult to Love an Otaku

Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód.

Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

Oglądaj It’s Difficult to Love an Otaku

Komentarz