It’s Difficult to Love an Otaku
Ocena 6.5
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 24 osób

It’s Difficult to Love an Otaku

Obejrzyj pełne odcinki It’s Difficult to Love an Otaku, pobierz It’s Difficult to Love an Otaku Polskie napisy, It’s Difficult to Love an Otaku Polskie napisy, pobierz It’s Difficult to Love an Otaku Polskie napisy, streamuj It’s Difficult to Love an Otaku o Centrum-Dramy.pl.
Wotaku ni Koi wa Muzukashii , Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
Status: Zakończone Duration: 1 hr. 54 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje It’s Difficult to Love an Otaku z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie It’s Difficult to Love an Otaku napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, It’s Difficult to Love an Otaku na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis It’s Difficult to Love an Otaku

Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód.

Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

Oglądaj It’s Difficult to Love an Otaku

Comment