C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
It’s Difficult to Love an Otaku
It’s Difficult to Love an Otaku
Ocena 6.5
.....
Obserwuje 12 ludzi

It’s Difficult to Love an Otaku

Oglądaj pełne odcinki It’s Difficult to Love an Otaku, pobieraj It’s Difficult to Love an Otaku z Polskimi napisami, It’s Difficult to Love an Otaku pl napisy, pobieraj It’s Difficult to Love an Otaku pl napisy, stream It’s Difficult to Love an Otaku w Centrum-Dramy.pl.
Wotaku ni Koi wa Muzukashii , Wotakoi: Love Is Hard for Otaku
Status: Zakończone Trwa: 1 hr. 54 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową It’s Difficult to Love an Otaku Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie It’s Difficult to Love an Otaku PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, It’s Difficult to Love an Otaku na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie It’s Difficult to Love an Otaku

Momose Narumi to 26-letnia otaku. Kiedy dziewczyna zaczyna nową pracę, spotyka w firmie swojego przyjaciela z dzieciństwa, Nifuji Hirotakę. Hirotaka jest przystojny i do tego świetnie radzi sobie w pracy, ale podobnie jak Narumi, również jest otaku. Narumi uwielbia czytać mangi z gatunku BL (Boys’ Love), ale przez jej hobby dziewczynę spotykają w życiu trudności. Kiedy jej chłopak dowiaduje się o upodobaniach dziewczyny, rzuca ją, dlatego Narumi postanawia, że już nikomu nie powie o swojej pasji, a już na pewno nie swojemu kolejnemu partnerowi. Narumi jest w stanie otworzyć się tylko przed Hirotaką, dlatego chłopak proponuje, by zostali parą. Kiedy jednak zaczynają być ze sobą, okazuje się, że ich związek czeka wiele przeszkód.

Film na podstawie mangi „Wotaku ni Koi ha Muzukashii” autorstwa Fujity.

Oglądaj It’s Difficult to Love an Otaku

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz