Switch Mode
Jane
Ocena 7.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 4 osób

Jane

Oglądaj pełne odcinki Jane, pobierz Jane z angielskimi napisami, Jane z angielskimi napisami, pobierz Jane z angielskimi napisami, oglądaj Jane na stronie Centrum-Dramy.pl.
Ggumui Jein, Dream's Jane, Jane of the Dream, Jane from My Dream
Status: Zakończone Wydany: May 31, 2017 Czas trwania: 1 hr. 44 min. Typ: Movie Odcinki: 1 Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Jane z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Jane z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Jane na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Jane

Znajdująca się z dala od domu i porzucona przez Jung Ho, który był dla niej oparciem, So Hyun trafia do motelu, gdzie próbuje popełnić samobójstwo. Spotyka tam jednak swojego wybawcę, transpłciową kobietę o imieniu Jane, która postanawia pomóc dziewczynie. Okazuje się, że Jane zajmuje się grupą nastolatków, którzy nie mają swojego miejsca na ziemi. Kobieta zaprasza So Hyun do swojej małej rodziny, gdzie każdy dba i troszczy się o siebie nawzajem.

Oglądaj Jane

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz