1. Home
  2. Jane
Jane
Ocena 7.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 1 osób

Jane

Obejrzyj pełne odcinki Jane, pobierz Jane Polskie napisy, Jane Polskie napisy, pobierz Jane Polskie napisy, streamuj Jane o Centrum-Dramy.pl.
Ggumui Jein, Dream's Jane, Jane of the Dream, Jane from My Dream
Status: Zakończone Released: May 31, 2017 Duration: 1 hr. 44 min. Type: Movie Odcinek: 1 Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Jane z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Jane napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Jane na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Jane

Znajdująca się z dala od domu i porzucona przez Jung Ho, który był dla niej oparciem, So Hyun trafia do motelu, gdzie próbuje popełnić samobójstwo. Spotyka tam jednak swojego wybawcę, transpłciową kobietę o imieniu Jane, która postanawia pomóc dziewczynie. Okazuje się, że Jane zajmuje się grupą nastolatków, którzy nie mają swojego miejsca na ziemi. Kobieta zaprasza So Hyun do swojej małej rodziny, gdzie każdy dba i troszczy się o siebie nawzajem.

Oglądaj Jane

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment