Switch Mode
Jao Sao Jamloei
Ocena 7.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Jao Sao Jamloei

Oglądaj pełne odcinki Jao Sao Jamloei, pobierz Jao Sao Jamloei z angielskimi napisami, Jao Sao Jamloei z angielskimi napisami, pobierz Jao Sao Jamloei z angielskimi napisami, oglądaj Jao Sao Jamloei na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Defendant's Bride, Defendant Bride, Jao Sao Jum Loey
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Feb 16, 2022 - Apr 13, 2022 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 17 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Jao Sao Jamloei z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Jao Sao Jamloei z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Jao Sao Jamloei na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Jao Sao Jamloei

Mówi się, że małżeństwo zwykle zaczyna się od miłości. Ale dla Ingjan jej małżeństwo zaczęło się od… urazy.

Kiedy rodzina Ingjana próbuje nakłonić ją do poślubienia starej ropuchy, aby spłacić zaciągnięty dług, Ingjan postanawia uciec. W jakiś sposób spotyka po drodze młodego właściciela winnicy Sichona, który pomaga jej w ucieczce. Nie jest jednak tak miły, na jakiego wygląda na pierwszy rzut oka. Aby spłacić dług swojej rodziny i chronić ją, Sichon chce, żeby za niego wyszła. Czas trwania tego układu to tylko rok, ale cena dla obu stron jest wysoka.

Dylemat jest wielki, ale Ingjan nigdy nie była kimś, kogo można użyć jako narzędzia, zwłaszcza przez niebezpiecznych ludzi, takich jak pan Vineyard.

Komentarz