Switch Mode
Jao Sao Jamloei
Ocena 7.7
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Jao Sao Jamloei

Obejrzyj pełne odcinki Jao Sao Jamloei, pobierz Jao Sao Jamloei Polskie napisy, Jao Sao Jamloei Polskie napisy, pobierz Jao Sao Jamloei Polskie napisy, streamuj Jao Sao Jamloei o Centrum-Dramy.pl.
The Defendant's Bride, Defendant Bride, Jao Sao Jum Loey
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Feb 16, 2022 - Apr 13, 2022 Czas trwania: 1 hr. 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 17 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Jao Sao Jamloei z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Jao Sao Jamloei napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Jao Sao Jamloei na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Jao Sao Jamloei

Mówi się, że małżeństwo zwykle zaczyna się od miłości. Ale dla Ingjan jej małżeństwo zaczęło się od… urazy.

Kiedy rodzina Ingjana próbuje nakłonić ją do poślubienia starej ropuchy, aby spłacić zaciągnięty dług, Ingjan postanawia uciec. W jakiś sposób spotyka po drodze młodego właściciela winnicy Sichona, który pomaga jej w ucieczce. Nie jest jednak tak miły, na jakiego wygląda na pierwszy rzut oka. Aby spłacić dług swojej rodziny i chronić ją, Sichon chce, żeby za niego wyszła. Czas trwania tego układu to tylko rok, ale cena dla obu stron jest wysoka.

Dylemat jest wielki, ale Ingjan nigdy nie była kimś, kogo można użyć jako narzędzia, zwłaszcza przez niebezpiecznych ludzi, takich jak pan Vineyard.

Comment