Switch Mode
Mv5bnzk4ymqwmzqtyzhjmc00ndnilwfjntytmwu5mzc1ymvlyzg5xkeyxkfqcgdeqxvyodg2mdm2odk@. V1
Kamisama no Ekohiiki
Ocena 8.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Kamisama no Ekohiiki

Obejrzyj pełne odcinki Kamisama no Ekohiiki, pobierz Kamisama no Ekohiiki Polskie napisy, Kamisama no Ekohiiki Polskie napisy, pobierz Kamisama no Ekohiiki Polskie napisy, streamuj Kamisama no Ekohiiki o Centrum-Dramy.pl.
God's Favor, Favoritism of the Gods, Bless You, The Gods' Favourites, Alice, Favoritism of the God
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Mar 19, 2022 - Apr 9, 2022 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Kamisama no Ekohiiki z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kamisama no Ekohiiki napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Kamisama no Ekohiiki na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Kamisama no Ekohiiki

Amano Yashiro podkochuje się w swoim najlepszym przyjacielu, Nanaharze Kencie. Yashiro zginął w wypadku samochodowym po odrzuceniu przez Kentę. Jednak dzięki faworyzowaniu Boga Yashiro odrodził się jako studentka o imieniu Tendo Kagura i przeżył nowe życie. Yashiro postanawia wykorzystać swój dziewczęcy wygląd, aby Kenta się w nim zakochał. Kiedy Yashiro i Kenta zbliżają się do siebie, przerywa im była dziewczyna Kenty, Torii Rin, która mówi „Kagurze”, aby trzymał się z daleka od Kenty. Ponadto odkryto, że ciało Yashiro wciąż żyje. Co się właściwie dzieje?

Comment