Switch Mode
Mv5bnzk4ymqwmzqtyzhjmc00ndnilwfjntytmwu5mzc1ymvlyzg5xkeyxkfqcgdeqxvyodg2mdm2odk@. V1
Kamisama no Ekohiiki
Ocena 8.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Kamisama no Ekohiiki

Oglądaj pełne odcinki Kamisama no Ekohiiki, pobierz Kamisama no Ekohiiki z angielskimi napisami, Kamisama no Ekohiiki z angielskimi napisami, pobierz Kamisama no Ekohiiki z angielskimi napisami, oglądaj Kamisama no Ekohiiki na stronie Centrum-Dramy.pl.
God's Favor, Favoritism of the Gods, Bless You, The Gods' Favourites, Alice, Favoritism of the God
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Mar 19, 2022 - Apr 9, 2022 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Kamisama no Ekohiiki z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Kamisama no Ekohiiki z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Kamisama no Ekohiiki na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Kamisama no Ekohiiki

Amano Yashiro podkochuje się w swoim najlepszym przyjacielu, Nanaharze Kencie. Yashiro zginął w wypadku samochodowym po odrzuceniu przez Kentę. Jednak dzięki faworyzowaniu Boga Yashiro odrodził się jako studentka o imieniu Tendo Kagura i przeżył nowe życie. Yashiro postanawia wykorzystać swój dziewczęcy wygląd, aby Kenta się w nim zakochał. Kiedy Yashiro i Kenta zbliżają się do siebie, przerywa im była dziewczyna Kenty, Torii Rin, która mówi „Kagurze”, aby trzymał się z daleka od Kenty. Ponadto odkryto, że ciało Yashiro wciąż żyje. Co się właściwie dzieje?

Komentarz