Switch Mode
Killer And Healer
Ocena 8.5
Trailer
Ulubione
Obserwuje 6 osób

Killer And Healer

Obejrzyj pełne odcinki Killer And Healer, pobierz Killer And Healer Polskie napisy, Killer And Healer Polskie napisy, pobierz Killer And Healer Polskie napisy, streamuj Killer And Healer o Centrum-Dramy.pl.
Han Gwan Bat Chi Gong Lau Yut, 恨君不似江樓月, Hen Jun Bu Si Jiang Lou Yue, 恨君不似江楼月
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Mar 3, 2021 - Mar 24, 2021 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 37 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Killer And Healer z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Killer And Healer napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Killer And Healer na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Killer And Healer

Opowieść o dwóch mężczyznach, którzy są biegunowymi przeciwieństwami, jeden zabija, a drugi leczy. Jeden jest brutalnym policjantem, a drugi współczującym lekarzem. Razem wspierają się i ratują siebie nawzajem w niespokojnych czasach. Jiang Yue Lou kieruje komisariatem policji w Jingcheng i nie wydaje się ani dobry, ani zły. Jednak przemytnicy drżą na myśl o nim. Badając sprawę opium w Hongkongu, Yue Lou spotyka Yu Zhi, który dowiaduje się, że Yue Lou cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż początkowo niechętnie poddaje się leczeniu, Yue Lou w końcu otwiera się przed Yu Zhi. Mimo odmiennych wartości powoli stają się bliskimi przyjaciółmi. W tym czasie tajemnice z przeszłości zaczynają wypływać na powierzchnię.

Comment