Switch Mode
Killer And Healer
Ocena 8.5
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 7 osób

Killer And Healer

Oglądaj pełne odcinki Killer And Healer, pobierz Killer And Healer z angielskimi napisami, Killer And Healer z angielskimi napisami, pobierz Killer And Healer z angielskimi napisami, oglądaj Killer And Healer na stronie Centrum-Dramy.pl.
Han Gwan Bat Chi Gong Lau Yut, 恨君不似江樓月, Hen Jun Bu Si Jiang Lou Yue, 恨君不似江楼月
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Mar 3, 2021 - Mar 24, 2021 Czas trwania: 40 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 37 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Killer And Healer z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Killer And Healer z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Killer And Healer na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Killer And Healer

Opowieść o dwóch mężczyznach, którzy są biegunowymi przeciwieństwami, jeden zabija, a drugi leczy. Jeden jest brutalnym policjantem, a drugi współczującym lekarzem. Razem wspierają się i ratują siebie nawzajem w niespokojnych czasach. Jiang Yue Lou kieruje komisariatem policji w Jingcheng i nie wydaje się ani dobry, ani zły. Jednak przemytnicy drżą na myśl o nim. Badając sprawę opium w Hongkongu, Yue Lou spotyka Yu Zhi, który dowiaduje się, że Yue Lou cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową. Chociaż początkowo niechętnie poddaje się leczeniu, Yue Lou w końcu otwiera się przed Yu Zhi. Mimo odmiennych wartości powoli stają się bliskimi przyjaciółmi. W tym czasie tajemnice z przeszłości zaczynają wypływać na powierzchnię.

Komentarz