Switch Mode
7 1
Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo
Ocena 8.1
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo

Obejrzyj pełne odcinki Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo, pobierz Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo Polskie napisy, Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo Polskie napisy, pobierz Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo Polskie napisy, streamuj Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo o Centrum-Dramy.pl.
Even If I Try to Fall in Love With You, If It's With You
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Oct 5, 2023 - Nov 2, 2023 Czas trwania: 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 5 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo

Z powodu traumy z przeszłości Amane, uczennica szkoły średniej, porzuciła myśl o poważnym kochaniu kogokolwiek. Pierwszego dnia swojego nowego życia w Enoshimie poznał Ryuuji, chłopca w jego wieku. Tak się złożyło, że Ryuuji był w typie Amane i też chciałby spędzać z nim więcej czasu. Ale to, co zaczęło się od lekkich uczuć, teraz zaczyna zmieniać się w coś nieoczekiwanego…

Comment