Switch Mode
7 1
Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo
Ocena 8.1
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 1 osób

Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo

Oglądaj pełne odcinki Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo, pobierz Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z angielskimi napisami, Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z angielskimi napisami, pobierz Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z angielskimi napisami, oglądaj Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo na stronie Centrum-Dramy.pl.
Even If I Try to Fall in Love With You, If It's With You
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Oct 5, 2023 - Nov 2, 2023 Czas trwania: 23 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 5 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Kimi to Nara Koi wo Shite Mite mo

Z powodu traumy z przeszłości Amane, uczennica szkoły średniej, porzuciła myśl o poważnym kochaniu kogokolwiek. Pierwszego dnia swojego nowego życia w Enoshimie poznał Ryuuji, chłopca w jego wieku. Tak się złożyło, że Ryuuji był w typie Amane i też chciałby spędzać z nim więcej czasu. Ale to, co zaczęło się od lekkich uczuć, teraz zaczyna zmieniać się w coś nieoczekiwanego…

Komentarz