Switch Mode
Kingdom 1
Ocena 8.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Kingdom 1

Obejrzyj pełne odcinki Kingdom 1, pobierz Kingdom 1 Polskie napisy, Kingdom 1 Polskie napisy, pobierz Kingdom 1 Polskie napisy, streamuj Kingdom 1 o Centrum-Dramy.pl.
Kingudamu, 王者天下
Status: Zakończone Rok wydania: Apr 19, 2019 Czas trwania: 2 hr. 14 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Kingdom 1 z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kingdom 1 napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Kingdom 1 na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Kingdom 1

Urodzony w okresie Walczących Królestw w starożytnych Chinach, Shin jest sierotą wojenną, która marzy o zostaniu największym generałem pod niebiosami. Po latach nieustannego treningu dochodzi do fatalnego spotkania z młodym mężczyzną o imieniu Eisei, prawdziwym królem Qin. Wspólnie dążą do odzyskania tronu Eisei i zjednoczenia siedmiu Walczących Królestw pod jednym sztandarem.

Oglądaj Kingdom 1

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment