KinnPorsche
Ocena 8.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 39 osób

KinnPorsche

Obejrzyj pełne odcinki KinnPorsche, pobierz KinnPorsche Polskie napisy, KinnPorsche Polskie napisy, pobierz KinnPorsche Polskie napisy, streamuj KinnPorsche o Centrum-Dramy.pl.
KinnPorsche The Series, KinnPorsche The Series La Forte, Rak Khot Rai Sut Thai Khot Rak, รักโคตรร้าย สุดท้ายโคตรรัก, คินน์พอร์ช เดอะซีรีส์ ลา ฟอร์เต้
Status: Zakończone Network: , Released: Apr 2, 2022 - Jul 9, 2022 Duration: 60 min. Country: Type: Drama Odcinek: 14 Director: , Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje KinnPorsche z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie KinnPorsche napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, KinnPorsche na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dla dorosłych”, dlatego może zawierać intensywną przemoc, krew/brud, treści seksualne i/lub wulgarny język, który może być nieodpowiedni dla nieletnich widzów.

Opis KinnPorsche

Kinn to drugi syn szefa mafii. Pewnego dnia, uciekając przed swoim wrogiem, spotyka Porsche – młodego i przedsiębiorczego barmana, który zna się na sztukach walk. Za pewną cenę zgadza się mu pomóc i staje w jego obronie. Kinn jest tak zafascynowany nowo poznanym chłopakiem, że postanawia zatrudnić go jako swojego osobistego ochroniarza. Czy chłopak się zgodzi? I jak potoczą się ich losy, gdy na szali stawiane jest nie tylko życie, lecz i uczucia?

Comment