Switch Mode
KinnPorsche
Ocena 8.2
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 61 osób

KinnPorsche

Oglądaj pełne odcinki KinnPorsche, pobierz KinnPorsche z angielskimi napisami, KinnPorsche z angielskimi napisami, pobierz KinnPorsche z angielskimi napisami, oglądaj KinnPorsche na stronie Centrum-Dramy.pl.
KinnPorsche The Series, KinnPorsche The Series La Forte, Rak Khot Rai Sut Thai Khot Rak, รักโคตรร้าย สุดท้ายโคตรรัก, คินน์พอร์ช เดอะซีรีส์ ลา ฟอร์เต้
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Apr 2, 2022 - Jul 9, 2022 Czas trwania: 60 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 14 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming KinnPorsche z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe KinnPorsche z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, KinnPorsche na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.
Ten tytuł został sklasyfikowany jako „dorosły”, więc może zawierać intensywne przemoc, krew/okrucieństwo, treści seksualne i/lub mocne słownictwo, które mogą nie być odpowiednie dla nieletnich widzów.

Streszczenie KinnPorsche

Kinn to drugi syn szefa mafii. Pewnego dnia, uciekając przed swoim wrogiem, spotyka Porsche – młodego i przedsiębiorczego barmana, który zna się na sztukach walk. Za pewną cenę zgadza się mu pomóc i staje w jego obronie. Kinn jest tak zafascynowany nowo poznanym chłopakiem, że postanawia zatrudnić go jako swojego osobistego ochroniarza. Czy chłopak się zgodzi? I jak potoczą się ich losy, gdy na szali stawiane jest nie tylko życie, lecz i uczucia?

Komentarz