Switch Mode
Kiss Me at the Stroke of Midnight
Ocena 7.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 56 osób

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Oglądaj pełne odcinki Kiss Me at the Stroke of Midnight, pobierz Kiss Me at the Stroke of Midnight z angielskimi napisami, Kiss Me at the Stroke of Midnight z angielskimi napisami, pobierz Kiss Me at the Stroke of Midnight z angielskimi napisami, oglądaj Kiss Me at the Stroke of Midnight na stronie Centrum-Dramy.pl.
Come to Kiss at Midnight , 午夜0点前、来接吻吧 , Come to Kiss at 0:00 AM , Gozen 0-ji, Kiss shi ni Kite yo , Gozu Reiji , Kisu shi ni Kite yo, 12 Midnight , Time to Kiss , Kuss um Mitternacht , Come for a Kiss at Midnight , Gozen reiji, kiss shi ni kite yo
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 55 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Kiss Me at the Stroke of Midnight z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Kiss Me at the Stroke of Midnight z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Kiss Me at the Stroke of Midnight na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Kiss Me at the Stroke of Midnight

Hinana to licealistka, która codziennie wstaje o 5 rano, by wypełnić swoje obowiązki i przygotować się do zajęć. Dziewczyna jest wzorową uczennicą i członkinią rady uczniowskiej, szanowaną przez innych uczniów. Z pozoru nie w głowie jej randkowanie ani miłostki. Pomimo swojego poważnego wizerunku, w rzeczywistości ma pewne marzenie. Chce przeżyć miłość jak w bajce i zakochać się w księciu. Pewnego dnia w szkole pojawia się słynny aktor Ayase Kaede, który w czasie złotego tygodnia ma kręcić w niej film, a członkowie rady uczniowskiej mają być statystami. Na widok Ayasego Hinana stwierdza, że jest niczym książę z bajki. Tak myśli aż do momentu, gdy odkrywa pewien sekret chłopaka.

Film jest adaptacją mangi o tym samym tytule autorstwa Mikimoto Rin.

Oglądaj Kiss Me at the Stroke of Midnight

Komentarz