C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
Kiss Me at the Stroke of Midnight
Ocena 7.3
.....
Obserwuje 33 ludzi

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Oglądaj pełne odcinki Kiss Me at the Stroke of Midnight, pobieraj Kiss Me at the Stroke of Midnight z Polskimi napisami, Kiss Me at the Stroke of Midnight pl napisy, pobieraj Kiss Me at the Stroke of Midnight pl napisy, stream Kiss Me at the Stroke of Midnight w Centrum-Dramy.pl.
Come to Kiss at Midnight , 午夜0点前、来接吻吧 , Come to Kiss at 0:00 AM , Gozen 0-ji, Kiss shi ni Kite yo , Gozu Reiji , Kisu shi ni Kite yo, 12 Midnight , Time to Kiss , Kuss um Mitternacht , Come for a Kiss at Midnight , Gozen reiji, kiss shi ni kite yo
Status: Zakończone Trwa: 1 hr. 55 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową Kiss Me at the Stroke of Midnight Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kiss Me at the Stroke of Midnight PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, Kiss Me at the Stroke of Midnight na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie Kiss Me at the Stroke of Midnight

Hinana to licealistka, która codziennie wstaje o 5 rano, by wypełnić swoje obowiązki i przygotować się do zajęć. Dziewczyna jest wzorową uczennicą i członkinią rady uczniowskiej, szanowaną przez innych uczniów. Z pozoru nie w głowie jej randkowanie ani miłostki. Pomimo swojego poważnego wizerunku, w rzeczywistości ma pewne marzenie. Chce przeżyć miłość jak w bajce i zakochać się w księciu. Pewnego dnia w szkole pojawia się słynny aktor Ayase Kaede, który w czasie złotego tygodnia ma kręcić w niej film, a członkowie rady uczniowskiej mają być statystami. Na widok Ayasego Hinana stwierdza, że jest niczym książę z bajki. Tak myśli aż do momentu, gdy odkrywa pewien sekret chłopaka.

Film jest adaptacją mangi o tym samym tytule autorstwa Mikimoto Rin.

Oglądaj Kiss Me at the Stroke of Midnight

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz