Kiss Me at the Stroke of Midnight
Ocena 7.3
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 49 osób

Kiss Me at the Stroke of Midnight

Obejrzyj pełne odcinki Kiss Me at the Stroke of Midnight, pobierz Kiss Me at the Stroke of Midnight Polskie napisy, Kiss Me at the Stroke of Midnight Polskie napisy, pobierz Kiss Me at the Stroke of Midnight Polskie napisy, streamuj Kiss Me at the Stroke of Midnight o Centrum-Dramy.pl.
Come to Kiss at Midnight , 午夜0点前、来接吻吧 , Come to Kiss at 0:00 AM , Gozen 0-ji, Kiss shi ni Kite yo , Gozu Reiji , Kisu shi ni Kite yo, 12 Midnight , Time to Kiss , Kuss um Mitternacht , Come for a Kiss at Midnight , Gozen reiji, kiss shi ni kite yo
Status: Zakończone Duration: 1 hr. 55 min. Country: Type: Movie Odcinek: 1 Director: Casts: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Kiss Me at the Stroke of Midnight z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kiss Me at the Stroke of Midnight napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Kiss Me at the Stroke of Midnight na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Kiss Me at the Stroke of Midnight

Hinana to licealistka, która codziennie wstaje o 5 rano, by wypełnić swoje obowiązki i przygotować się do zajęć. Dziewczyna jest wzorową uczennicą i członkinią rady uczniowskiej, szanowaną przez innych uczniów. Z pozoru nie w głowie jej randkowanie ani miłostki. Pomimo swojego poważnego wizerunku, w rzeczywistości ma pewne marzenie. Chce przeżyć miłość jak w bajce i zakochać się w księciu. Pewnego dnia w szkole pojawia się słynny aktor Ayase Kaede, który w czasie złotego tygodnia ma kręcić w niej film, a członkowie rady uczniowskiej mają być statystami. Na widok Ayasego Hinana stwierdza, że jest niczym książę z bajki. Tak myśli aż do momentu, gdy odkrywa pewien sekret chłopaka.

Film jest adaptacją mangi o tym samym tytule autorstwa Mikimoto Rin.

Oglądaj Kiss Me at the Stroke of Midnight

Comment