Switch Mode
Kav0no 3f
Koi wo Suru nara Nidome ga Joto
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Koi wo Suru nara Nidome ga Joto

Oglądaj pełne odcinki Koi wo Suru nara Nidome ga Joto, pobierz Koi wo Suru nara Nidome ga Joto z angielskimi napisami, Koi wo Suru nara Nidome ga Joto z angielskimi napisami, pobierz Koi wo Suru nara Nidome ga Joto z angielskimi napisami, oglądaj Koi wo Suru nara Nidome ga Joto na stronie Centrum-Dramy.pl.
Love is Better the Second Time Around, Koi wo Surunara Ni Dome ga Joutou
Status: Emitowane Sieć: , Wydany: Mar 6, 2024 - ? Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 6 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Koi wo Suru nara Nidome ga Joto z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Koi wo Suru nara Nidome ga Joto z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Koi wo Suru nara Nidome ga Joto na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Koi wo Suru nara Nidome ga Joto

Redaktor biznesowy Miyata Akihiro zaprasza profesora uniwersytetu Iwanagę Takashiego do napisania felietonu do jego publikacji. To nie jest ich pierwsze spotkanie, odkąd w szkole średniej byli zakochanymi kochankami. W niewyjaśnionych okolicznościach Miyata całkowicie przerwał romans, przypieczętował romantyczny epizod i poszedł dalej. Z jego napiętym harmonogramem i dziewczyną, jego „normalny” świat zaczyna się rozpadać i kolidować z jego mroczną przeszłością. Czy Miyata i Iwanaga mogą zacząć wszystko od nowa?

Komentarz