Switch Mode
Kojinsa Arimasu
Ocena 7.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

Kojinsa Arimasu

Obejrzyj pełne odcinki Kojinsa Arimasu, pobierz Kojinsa Arimasu Polskie napisy, Kojinsa Arimasu Polskie napisy, pobierz Kojinsa Arimasu Polskie napisy, streamuj Kojinsa Arimasu o Centrum-Dramy.pl.
There Are Individual Differences, Love You Just as You Are, Individual Differences Exist
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Aug 6, 2022 - Sep 24, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Kojinsa Arimasu z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Kojinsa Arimasu napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Kojinsa Arimasu na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Kojinsa Arimasu

Isomori Akira i Sonoko są małżeństwem od pięciu lat i obecnie prowadzą nieco chłodne życie małżeńskie. Pewnego dnia doświadczenie bliskiej śmierci powoduje, że ciało Akiry zmienia się w kobietę, podczas gdy jego umysł pozostaje mężczyzną. Z tego powodu Akira musi dowiedzieć się wszystkiego o kobiecie i poznać trudy i trudności życia jako kobieta. Żona Akiry, Sonoko, była zaskoczona, gdy dowiedziała się o problemie męża, ale nie ma zamiaru się z nim rozwodzić. Postanawia wspólnie przejść przez trudny czas i wszystkiego uczy Akirę, aby mógł żyć jak kobieta. Sonoko zauważa, że ​​dużo więcej rozmawia z Akirą i po raz kolejny zdaje sobie sprawę ze znaczenia męża w jej życiu. Jednak zarówno Akira, jak i Sonoko zaczynają zdawać sobie sprawę, że Akira w środku coraz bardziej przypomina kobietę. To powoduje, że Akira jest zdezorientowany, czy jest mężczyzną, czy kobietą. Sonoko też zastanawia się, czy nadal może kochać Akirę jako kobietę i czy mogą żyć razem jako kobiety do końca życia.

Comment