Switch Mode
Kojinsa Arimasu
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 3 osób

Kojinsa Arimasu

Oglądaj pełne odcinki Kojinsa Arimasu, pobierz Kojinsa Arimasu z angielskimi napisami, Kojinsa Arimasu z angielskimi napisami, pobierz Kojinsa Arimasu z angielskimi napisami, oglądaj Kojinsa Arimasu na stronie Centrum-Dramy.pl.
There Are Individual Differences, Love You Just as You Are, Individual Differences Exist
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Aug 6, 2022 - Sep 24, 2022 Czas trwania: 55 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 8 Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Kojinsa Arimasu z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Kojinsa Arimasu z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Kojinsa Arimasu na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Kojinsa Arimasu

Isomori Akira i Sonoko są małżeństwem od pięciu lat i obecnie prowadzą nieco chłodne życie małżeńskie. Pewnego dnia doświadczenie bliskiej śmierci powoduje, że ciało Akiry zmienia się w kobietę, podczas gdy jego umysł pozostaje mężczyzną. Z tego powodu Akira musi dowiedzieć się wszystkiego o kobiecie i poznać trudy i trudności życia jako kobieta. Żona Akiry, Sonoko, była zaskoczona, gdy dowiedziała się o problemie męża, ale nie ma zamiaru się z nim rozwodzić. Postanawia wspólnie przejść przez trudny czas i wszystkiego uczy Akirę, aby mógł żyć jak kobieta. Sonoko zauważa, że ​​dużo więcej rozmawia z Akirą i po raz kolejny zdaje sobie sprawę ze znaczenia męża w jej życiu. Jednak zarówno Akira, jak i Sonoko zaczynają zdawać sobie sprawę, że Akira w środku coraz bardziej przypomina kobietę. To powoduje, że Akira jest zdezorientowany, czy jest mężczyzną, czy kobietą. Sonoko też zastanawia się, czy nadal może kochać Akirę jako kobietę i czy mogą żyć razem jako kobiety do końca życia.

Komentarz