Switch Mode
Home L♥DK
L♥DK
Ocena 7.4
Trailer
Ulubione
Obserwuje 25 osób

L♥DK

Obejrzyj pełne odcinki L♥DK, pobierz L♥DK Polskie napisy, L♥DK Polskie napisy, pobierz L♥DK Polskie napisy, streamuj L♥DK o Centrum-Dramy.pl.
L-Dk, Love Cohabitation, Rinkyo Dōkyo, 鄰居同居, ラブ同居, L・DK
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 53 min. Kraj: Typ: Movie Odcinek: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje L♥DK z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie L♥DK napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, L♥DK na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis L♥DK

Rodzice Aoi Nishimori wyprowadzają się za granicę związku z pracą. Aoi postanawia zostać w ojczystym kraju, zamieszkując sama. Obok jej mieszkania wprowadza się Shuusei Kugayama. Shuusei jest bardzo popularnym uczniem liceum. Przez przypadek Aoi sprawia w jego mieszkaniu powódź. Do czasu naprawienia pokoju, Shuusei wprowadza się do mieszkania Aoi. [źródło: AsianWiki]

Oglądaj L♥DK

Ep
Title
Napisy
Release Date

Comment