Switch Mode
L♥DK
Ocena 7.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 26 osób

L♥DK

Oglądaj pełne odcinki L♥DK, pobierz L♥DK z angielskimi napisami, L♥DK z angielskimi napisami, pobierz L♥DK z angielskimi napisami, oglądaj L♥DK na stronie Centrum-Dramy.pl.
L-Dk, Love Cohabitation, Rinkyo Dōkyo, 鄰居同居, ラブ同居, L・DK
Status: Zakończone Czas trwania: 1 hr. 53 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming L♥DK z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe L♥DK z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, L♥DK na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie L♥DK

Rodzice Aoi Nishimori wyprowadzają się za granicę związku z pracą. Aoi postanawia zostać w ojczystym kraju, zamieszkując sama. Obok jej mieszkania wprowadza się Shuusei Kugayama. Shuusei jest bardzo popularnym uczniem liceum. Przez przypadek Aoi sprawia w jego mieszkaniu powódź. Do czasu naprawienia pokoju, Shuusei wprowadza się do mieszkania Aoi. [źródło: AsianWiki]

Oglądaj L♥DK

Odc
Tytuł
Napisy
Data Wydania

Komentarz