C-D się zmienia dla was, teraz na górze strony macie możliwość własnoręcznego dodawania odcinków, artykułów. Zatwierdza moderacja. Dziękujemy za pomoc!
  1. Dom
  2. L♥DK
L♥DK
Ocena 7.4
.....
Obserwuje 10 ludzi

L♥DK

Oglądaj pełne odcinki L♥DK, pobieraj L♥DK z Polskimi napisami, L♥DK pl napisy, pobieraj L♥DK pl napisy, stream L♥DK w Centrum-Dramy.pl.
L-Dk, Love Cohabitation, Rinkyo Dōkyo, 鄰居同居, ラブ同居, L・DK
Status: Zakończone Trwa: 1 hr. 53 min. Kraj: Rodzaj: Movie Odcinki: 1 Dyrektor: Obsada: , , , , , Wydany dnia: Zaktualizowano:
Obejrzyj transmisję strumieniową L♥DK Polskie napisy na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie L♥DK PL napisy, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internecie, L♥DK na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub polskie napisy są już zawarte w filmie.

Streszczenie L♥DK

Rodzice Aoi Nishimori wyprowadzają się za granicę związku z pracą. Aoi postanawia zostać w ojczystym kraju, zamieszkując sama. Obok jej mieszkania wprowadza się Shuusei Kugayama. Shuusei jest bardzo popularnym uczniem liceum. Przez przypadek Aoi sprawia w jego mieszkaniu powódź. Do czasu naprawienia pokoju, Shuusei wprowadza się do mieszkania Aoi. [źródło: AsianWiki]

Oglądaj L♥DK

Odcinek
Tytuł odcinka
Napisy
Data wydania

Komentarz