Switch Mode
Life: Love on the Line (Director’s Cut)
Ocena 8.7
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 8 osób

Life: Love on the Line (Director’s Cut)

Oglądaj pełne odcinki Life: Love on the Line (Director’s Cut), pobierz Life: Love on the Line (Director’s Cut) z angielskimi napisami, Life: Love on the Line (Director’s Cut) z angielskimi napisami, pobierz Life: Love on the Line (Director’s Cut) z angielskimi napisami, oglądaj Life: Love on the Line (Director’s Cut) na stronie Centrum-Dramy.pl.
Life on the Line, Life~Love on the Line, Life: Love on the Line, Life: Happiness Depends on Ourselves, Life Is What We Make of It, Life ~ Love on the Line, Life Senjou no Bokura: Director's Cut
Status: Zakończone Wydany: Dec 23, 2020 Czas trwania: 1 hr. 53 min. Kraj: Typ: Movie Odcinki: 1 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Life: Love on the Line (Director’s Cut) z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Life: Love on the Line (Director’s Cut) z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Life: Love on the Line (Director’s Cut) na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Life: Love on the Line (Director’s Cut)

Licealista Itou to poważny, pracowity, siedemnastoletni uczeń, ale jest też znudzony i czuje się niespełniony. W drodze do domu ze szkoły Itou często gra w coś w rodzaju gry, rzucając sobie wyzwanie, by przejść wzdłuż długiej białej linii na drodze. Pewnego dnia, grając w swoją samotną grę, spotyka innego licealistę – naiwnego, ale przyjaznego Nishiego. Itou natychmiast zakochuje się w jego nieskomplikowanym uroku. Duet spotyka się ponownie, ale wydaje się, że spędzają razem czas tylko wtedy, gdy wracają do domu ze szkoły. W przypływie namiętności Itou nagle całuje Nishiego i jest uszczęśliwiony, gdy odkrywa, że Nishi też coś do niego czuje. Opowieść podąża za dwoma chłopcami od ich późnego dzieciństwa do dorosłości i są zmuszeni do podjęcia zupełnie nowych wyzwań, które na każdym kroku wystawiają na próbę ich miłość.

Oglądaj Life: Love on the Line (Director’s Cut)

Komentarz