Switch Mode
Link: Eat, Love, Kill
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 53 osób

Link: Eat, Love, Kill

Oglądaj pełne odcinki Link: Eat, Love, Kill, pobierz Link: Eat, Love, Kill z angielskimi napisami, Link: Eat, Love, Kill z angielskimi napisami, pobierz Link: Eat, Love, Kill z angielskimi napisami, oglądaj Link: Eat, Love, Kill na stronie Centrum-Dramy.pl.
Link: Eat and Love to Kill, You Are My Killer, Lingkeu: Meokgo Saranghara, Jukige, 유 아 킬러, Link: Eat, Live, Die
Status: Emitowane Sieć: Wydany: Jun 6, 2022 - Jul 26, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Link: Eat, Love, Kill z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Link: Eat, Love, Kill z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Link: Eat, Love, Kill na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Link: Eat, Love, Kill

Eun Gye Hoon jest szefem kuchni w znanej restauracji, która znajduje się w tym samym mieście, gdzie 20 lat temu zaginęła jego siostra bliźniaczka. Jest utalentowanym młodym kucharzem, którego dania przyciągają masę ludzi. Pewnego dnia Gye Hoon doświadcza spontanicznych emocji: nagle się śmieje, płacze lub odczuwa ból. Okazuje się, że jest połączony emocjonalne z Noh Da Hyun. Kobieta jest studentką i dorabia w restauracji „Jihwa”. Oprócz tego w życiu ma wielkiego pecha, zwłaszcza do mężczyzn. Czy Da Hyun odnajdzie w życiu szczęście, gdy los postawił na jej drodze Gye Hoona?.

Komentarz