Little Women
Ocena 8.6
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 8 osób

Little Women

Obejrzyj pełne odcinki Little Women, pobierz Little Women Polskie napisy, Little Women Polskie napisy, pobierz Little Women Polskie napisy, streamuj Little Women o Centrum-Dramy.pl.
Little Ladies, Jageun Assideul
Status: Emitowane Network: , Released: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Duration: 1 hr. 15 min. Country: Type: Drama Odcinek: 12 Director: Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Little Women z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Little Women napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Little Women na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Little Women

Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać?

Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Comment