Switch Mode
Little Women
Ocena 8.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 11 osób

Little Women

Oglądaj pełne odcinki Little Women, pobierz Little Women z angielskimi napisami, Little Women z angielskimi napisami, pobierz Little Women z angielskimi napisami, oglądaj Little Women na stronie Centrum-Dramy.pl.
Little Ladies, Jageun Assideul
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Little Women z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Little Women z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Little Women na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Little Women

Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać?

Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Komentarz