Switch Mode
Little Women
Ocena 8.6
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

Little Women

Obejrzyj pełne odcinki Little Women, pobierz Little Women Polskie napisy, Little Women Polskie napisy, pobierz Little Women Polskie napisy, streamuj Little Women o Centrum-Dramy.pl.
Little Ladies, Jageun Assideul
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Sep 3, 2022 - Oct 9, 2022 Czas trwania: 1 hr. 15 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Little Women z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Little Women napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Little Women na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Little Women

Drama opowiada o losach trzech sióstr. Oh In Joo jest najstarsza. Od dziecka, wraz z siostrami, żyje w skrajnym ubóstwie, dlatego też uważa, że pieniądze są najważniejszą rzeczą i tylko dzięki nim jest w stanie ochronić siebie oraz swoją rodzinę. Marzy, aby móc żyć jak inni zwykli ludzie. Oh In Kyun jest środkową siostrą oraz zapaloną reporterką. W przeciwieństwie do swojej siostry nie postrzega pieniędzy jako wyznacznika życia. Oh In Hye jest najmłodsza z rodzeństwa. Nastolatka chodzi do prestiżowego liceum plastycznego, gdzie rozwija swój talent. Pewnego dnia siostry wplątują się w sprawę, która prowadzi je do walki z najbogatszą i najbardziej wpływową rodziną w Korei. Jak potoczą się losy trzech sióstr? Czy uda się im wygrać?

Na podstawie powieści „Małe kobietki” autorstwa Louis May Alcott.

Comment