Switch Mode
Love All Play
Ocena 8.4
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 16 osób

Love All Play

Oglądaj pełne odcinki Love All Play, pobierz Love All Play z angielskimi napisami, Love All Play z angielskimi napisami, pobierz Love All Play z angielskimi napisami, oglądaj Love All Play na stronie Centrum-Dramy.pl.
The Speed to You Is 493 km, The Speed Going to You 493km, Neoege Ganeun Sogdo 493km, Going to You at a Speed of 493 km
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Apr 20, 2022 - Jun 9, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Love All Play z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Love All Play z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Love All Play na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Love All Play

Całe życie Park Tae Yang kręci się wyłącznie wokół danego sportu. Jest obiecującą badmintonistką, przyszłą olimpijką. Z powodu skandalu łapówkarskiego musi porzucić karierę sportowca i zniknąć ze świata publicznego. Po upływie 3 lat od incydentu postanawia wrócić do gry, dołączając do drużyny Yunis.
Park Tae Jun rozpoczął przygodę z badmintonem dzięki swoim rodzicom, którzy prowadzą sklep właśnie ze sprzętem do tego sportu. Postrzega tę dyscyplinę jako zwykłą pracę. Zostaje zawodnikiem drużyny Yunis, gdzie poznaje Park Tae Yang, której udaje się ponownie rozpalić w nim pasję do badmintona

Komentarz