Switch Mode
Love by Chance 2: A Chance to Love
Ocena 7.0
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 2 osób

Love by Chance 2: A Chance to Love

Oglądaj pełne odcinki Love by Chance 2: A Chance to Love, pobierz Love by Chance 2: A Chance to Love z angielskimi napisami, Love by Chance 2: A Chance to Love z angielskimi napisami, pobierz Love by Chance 2: A Chance to Love z angielskimi napisami, oglądaj Love by Chance 2: A Chance to Love na stronie Centrum-Dramy.pl.
Bangoen Rak 2, Rak Ni Bangoen Khue Khun 2 Okat Thi Cha Dai Rak
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Sep 2, 2020 - Nov 18, 2020 Czas trwania: 43 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 13 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Love by Chance 2: A Chance to Love z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Love by Chance 2: A Chance to Love z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Love by Chance 2: A Chance to Love na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Love by Chance 2: A Chance to Love

Dorastając w zamożnej rodzinie, Tin zawsze cieszył się przywilejami związanymi z bogactwem. Nigdy niczemu nie zaprzeczał, miał świat na wyciągnięcie ręki, jednak serce nieustannie przypominało mu, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż bogactwo i przywileje. Ale ponieważ ludzie używali go jako środka do poprawy własnego życia, miał niewielkie szanse na zbadanie pragnienia własnego serca. Podejrzanyze wszystkich, którzy kiedykolwiek próbowali się zbliżyć, Tin zamknął swoje serce przed światem, aż do dnia, w którym spotkał Can. Niewinny i dość wrażliwy młody człowiek, Can nigdy nie spotkał nikogo takiego jak Tin. Nieprzekupna dusza, słodycz Cana wywarła niezatarte wrażenie na Tinie, a ich przyjaźń rozkwitła z dnia na dzień. Jednak gdy Tin i Can zbliżyli się do siebie, Tin zaczął zdawać sobie sprawę, że jego uczucia do przyjaciela szybko stawały się znacznie silniejsze niż zwykła przyjaźń. Zbierając się na odwagę, by powiedzieć Canowi, co czuje, Tin wyznał swoje uczucia do przyjaciela, ale Can nie mógł ich zaakceptować. Załamana Tin musi teraz zdecydować, dokąd zmierzają sprawy. Czy zrezygnuje z chłopaka, który skradł jego serce? A może trzyma się nadziei, że w końcu prawdziwa miłość zwycięży wszystko?

Komentarz