Switch Mode
Love by Chance 2: A Chance to Love
Ocena 7.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

Love by Chance 2: A Chance to Love

Obejrzyj pełne odcinki Love by Chance 2: A Chance to Love, pobierz Love by Chance 2: A Chance to Love Polskie napisy, Love by Chance 2: A Chance to Love Polskie napisy, pobierz Love by Chance 2: A Chance to Love Polskie napisy, streamuj Love by Chance 2: A Chance to Love o Centrum-Dramy.pl.
Bangoen Rak 2, Rak Ni Bangoen Khue Khun 2 Okat Thi Cha Dai Rak
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Sep 2, 2020 - Nov 18, 2020 Czas trwania: 43 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 13 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Love by Chance 2: A Chance to Love z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love by Chance 2: A Chance to Love napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love by Chance 2: A Chance to Love na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love by Chance 2: A Chance to Love

Dorastając w zamożnej rodzinie, Tin zawsze cieszył się przywilejami związanymi z bogactwem. Nigdy niczemu nie zaprzeczał, miał świat na wyciągnięcie ręki, jednak serce nieustannie przypominało mu, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż bogactwo i przywileje. Ale ponieważ ludzie używali go jako środka do poprawy własnego życia, miał niewielkie szanse na zbadanie pragnienia własnego serca. Podejrzanyze wszystkich, którzy kiedykolwiek próbowali się zbliżyć, Tin zamknął swoje serce przed światem, aż do dnia, w którym spotkał Can. Niewinny i dość wrażliwy młody człowiek, Can nigdy nie spotkał nikogo takiego jak Tin. Nieprzekupna dusza, słodycz Cana wywarła niezatarte wrażenie na Tinie, a ich przyjaźń rozkwitła z dnia na dzień. Jednak gdy Tin i Can zbliżyli się do siebie, Tin zaczął zdawać sobie sprawę, że jego uczucia do przyjaciela szybko stawały się znacznie silniejsze niż zwykła przyjaźń. Zbierając się na odwagę, by powiedzieć Canowi, co czuje, Tin wyznał swoje uczucia do przyjaciela, ale Can nie mógł ich zaakceptować. Załamana Tin musi teraz zdecydować, dokąd zmierzają sprawy. Czy zrezygnuje z chłopaka, który skradł jego serce? A może trzyma się nadziei, że w końcu prawdziwa miłość zwycięży wszystko?

Comment