Switch Mode
Love in Contract
Ocena 7.9
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 57 osób

Love in Contract

Oglądaj pełne odcinki Love in Contract, pobierz Love in Contract z angielskimi napisami, Love in Contract z angielskimi napisami, pobierz Love in Contract z angielskimi napisami, oglądaj Love in Contract na stronie Centrum-Dramy.pl.
WolSooGeumHwaMokTo, WolSuGeumHwaMogTo, MonWedFriTuesThursSat
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Sep 21, 2022 - Nov 10, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Love in Contract z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Love in Contract z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Love in Contract na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Love in Contract

Love in Contract
월수금화목토

Choi Sang Eun posiada wszystkie cechy, które powinna mieć perfekcyjna kandydatka na żonę. Atrakcyjna, pełna wdzięku i utalentowana. Specjalizuje się w małżeństwach kontraktowych. Głównym założeniem jej biznesu jest pomoc klientom w prowadzeniu idealnego samotnego życia bez potrzeby składania poważnych deklaracji. Od pięciu lat jest związana kontraktem małżeńskim z oschłym i tajemniczym Jung Ji Ho’em, gdy w jej życiu nieoczekiwanie pojawia się popularny aktor Kang Hae Jin, który jest całkowitym przeciwieństwem Jung Ji Ho’a. Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Sang Eun uwierzy w miłość?

Komentarz