Switch Mode
Love in Contract
Ocena 7.9
Trailer
Ulubione
Obserwuje 50 osób

Love in Contract

Obejrzyj pełne odcinki Love in Contract, pobierz Love in Contract Polskie napisy, Love in Contract Polskie napisy, pobierz Love in Contract Polskie napisy, streamuj Love in Contract o Centrum-Dramy.pl.
WolSooGeumHwaMokTo, WolSuGeumHwaMogTo, MonWedFriTuesThursSat
Status: Emitowane Stacje: , Rok wydania: Sep 21, 2022 - Nov 10, 2022 Czas trwania: 1 hr. 10 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 16 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Retro Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Love in Contract z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love in Contract napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love in Contract na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love in Contract

Love in Contract
월수금화목토

Choi Sang Eun posiada wszystkie cechy, które powinna mieć perfekcyjna kandydatka na żonę. Atrakcyjna, pełna wdzięku i utalentowana. Specjalizuje się w małżeństwach kontraktowych. Głównym założeniem jej biznesu jest pomoc klientom w prowadzeniu idealnego samotnego życia bez potrzeby składania poważnych deklaracji. Od pięciu lat jest związana kontraktem małżeńskim z oschłym i tajemniczym Jung Ji Ho’em, gdy w jej życiu nieoczekiwanie pojawia się popularny aktor Kang Hae Jin, który jest całkowitym przeciwieństwem Jung Ji Ho’a. Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Sang Eun uwierzy w miłość?

Comment