Love Mechanics
Ocena 8.2
Trailer
Subskrybuj
Obserwuje 8 osób

Love Mechanics

Obejrzyj pełne odcinki Love Mechanics, pobierz Love Mechanics Polskie napisy, Love Mechanics Polskie napisy, pobierz Love Mechanics Polskie napisy, streamuj Love Mechanics o Centrum-Dramy.pl.
Love Mechanics The Series, Kon Rak Run Phi, Kon Rak Run Phee
Status: Emitowane Network: Released: Jun 18, 2022 - Aug 6, 2022 Duration: 56 min. Country: Type: Drama Odcinek: 10 Director: Casts: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Updated on:
Oglądaj transmisje Love Mechanics z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love Mechanics napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love Mechanics na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love Mechanics

Mark, student pierwszego roku inżynierii, zakochuje się w Barze, starszym koledze z wydziału. Ten jednak daje Markowi wyraźnie do zrozumienia, że nie ma u niego szans. Zraniony chłopak postanawia utopić smutki w alkoholu i idzie do klubu, gdzie spotyka Vee. W wyniku nieporozumienia spędzają ze sobą noc. Pomimo początkowej niechęci powoli zaczyna rodzić się między nimi uczucie, jednak Vee jest rozdarty, ponieważ ma już kochającą dziewczynę. Jak potoczą się ich losy? I jaką decyzję podejmie Vee?

Comment