Switch Mode
Love Mechanics
Ocena 8.2
Trailer
Ulubione
Obserwuje 10 osób

Love Mechanics

Obejrzyj pełne odcinki Love Mechanics, pobierz Love Mechanics Polskie napisy, Love Mechanics Polskie napisy, pobierz Love Mechanics Polskie napisy, streamuj Love Mechanics o Centrum-Dramy.pl.
Love Mechanics The Series, Kon Rak Run Phi, Kon Rak Run Phee
Status: Emitowane Stacje: Rok wydania: Jun 18, 2022 - Aug 6, 2022 Czas trwania: 56 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 10 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Love Mechanics z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love Mechanics napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love Mechanics na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love Mechanics

Mark, student pierwszego roku inżynierii, zakochuje się w Barze, starszym koledze z wydziału. Ten jednak daje Markowi wyraźnie do zrozumienia, że nie ma u niego szans. Zraniony chłopak postanawia utopić smutki w alkoholu i idzie do klubu, gdzie spotyka Vee. W wyniku nieporozumienia spędzają ze sobą noc. Pomimo początkowej niechęci powoli zaczyna rodzić się między nimi uczucie, jednak Vee jest rozdarty, ponieważ ma już kochającą dziewczynę. Jak potoczą się ich losy? I jaką decyzję podejmie Vee?

Comment