Switch Mode
Aaaabunypa1ghk Csivkdmbx4otj4pujjvhc Yxmgfl31w Dzl5ksfc7dxjxo3uiplsob2f8rjmay1fzg2p Ntvenlsacufldl9amffk
Love O2O
Ocena 8.3
Trailer
Ulubione
Obserwuje 2 osób

Love O2O

Obejrzyj pełne odcinki Love O2O, pobierz Love O2O Polskie napisy, Love O2O Polskie napisy, pobierz Love O2O Polskie napisy, streamuj Love O2O o Centrum-Dramy.pl.
A Smile is Beautiful, Weiwei's Beautiful Smile, Just One Smile is Very Alluring, Love Online to Offline, Cinderella is Online, Your Smile is very Alluring, Bei Wei Wei's Beautiful Smile, Wei Wei Yi Xiao Hen Qing Cheng, 微微一笑很傾城
Status: Emitowane Stacje: , , Rok wydania: Aug 22, 2016 - Sep 6, 2016 Czas trwania: 45 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 30 Dyrektor: , Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Love O2O z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love O2O napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love O2O na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love O2O

Xiao Nai jest ekspertem w dziedzinie gier, który dzięki swoim umiejętnościom koszykówki, doskonałości akademickiej, talentowi pływackiemu i prezydenturze firmy zajmującej się grami jest również najpopularniejszym studentem w kampusie. Kiedy po raz pierwszy spotyka wspaniałą studentkę informatyki Bei Wei Wei, nieskończenie utalentowane cudowne dziecko od razu się w nim zakochuje.

Ale to nie wygląd Wei Wei jest tym, co zauważa; to absurdalne mistrzostwo, z jakim dowodzi swoją gildią i kontroluje wszystkich w grze online dla wielu graczy, sprawia, że nie da się jej zapomnieć. Teraz Xiao Nai musi wykorzystać swoje umiejętności zarówno w prawdziwym życiu, jak i w Internecie, aby zdobyć serce uroczego, ale głupkowatego Wei Wei. Ale czy ich miłość ma XP, aby odnieść sukces, czy też ten związek nigdy się nie wyrówna?

Comment