Switch Mode
Love Tractor
Ocena 8.0
Trailer
Ulubione
Obserwuje 4 osób

Love Tractor

Obejrzyj pełne odcinki Love Tractor, pobierz Love Tractor Polskie napisy, Love Tractor Polskie napisy, pobierz Love Tractor Polskie napisy, streamuj Love Tractor o Centrum-Dramy.pl.
Tractor Full of Love, A Tractor Loaded with Love, Teuraegteoneun Sarangeul Sidgo
Status: Emitowane Rok wydania: Jun 7, 2023 - Jun 21, 2023 Czas trwania: 25 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 8 Dyrektor: Obsada: , , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Love Tractor z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Love Tractor napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Love Tractor na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Love Tractor

Seon Yul, tymczasowo przeniesiony mieszkaniec miasta, spotyka Ye Chana, wieśniaka, który uwielbia wieś. Seon Yul przybywa na wieś, aby doświadczyć życia, nie wiedząc nic o rolnictwie, a przed nim pojawia się Ye Chan. Gdy Seon Yul uczy się przystosowywać do życia na wsi i angażować się w działalność rolniczą, coraz bardziej pociąga go szczerość i entuzjazm Ye Chana. Razem wyruszają w chaotyczną i romantyczną wiejską podróż pełną uzdrowienia i miłości.

Comment