Switch Mode
Hq720
Luv Express
Ocena 7.4
Trailer
Ulubione
Obserwuje 1 osób

Luv Express

Obejrzyj pełne odcinki Luv Express, pobierz Luv Express Polskie napisy, Luv Express Polskie napisy, pobierz Luv Express Polskie napisy, streamuj Luv Express o Centrum-Dramy.pl.
Status: Emitowane Rok wydania: Oct 24, 2020 - Jan 15, 2021 Czas trwania: 12 min. Kraj: Typ: Drama Odcinek: 12 Obsada: , , , , Dodał: Enigma Dodany dnia: Zaktualizowano:
Oglądaj transmisje Luv Express z napisami w języku Polskim na Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobrać bezpłatnie Luv Express napisy angielskie, nie zapomnij obejrzeć transmisji online w różnej jakości 720P 360P 240P 480P w zależności od połączenia, aby zaoszczędzić miejsce na internet, Luv Express na Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub Angielskie napisy są już zawarte w filmie.

Opis Luv Express

Czy kiedykolwiek pociągała Cię osoba, z którą miałeś okazję spotkać się przypadkowo? Czy Kyline zdobędzie się na odwagę, by porozmawiać z nieznajomym, którego spotkała w drodze do pracy, czy też pozwoli, by ta chwila ominęła ją obojętnie?

Wszystko zaczęło się od prostego spotkania… Historia dwóch studentów, którzy poznali się w nieoczekiwanym czasie i miejscu… Co się stanie, gdy spotkają się ponownie?

Comment