Switch Mode
Memory
Ocena 8.3
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 5 osób

Memory

Oglądaj pełne odcinki Memory, pobierz Memory z angielskimi napisami, Memory z angielskimi napisami, pobierz Memory z angielskimi napisami, oglądaj Memory na stronie Centrum-Dramy.pl.
Gieok
Status: Zakończone Sieć: Wydany: Mar 18, 2016 - May 7, 2016 Czas trwania: 1 hr. 5 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 16 Reżyser: Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Retro Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Memory z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Memory z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Memory na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Memory

Park Tae Seok jest znanym prawnikiem, który pracuje przy największych i najtrudniejszych procesach sądowych. Do kancelarii, w której pracuje, dołącza Jeong Jin, młody prawnik, który jako początkujący w branży kieruje się zupełnie innymi wartościami. Pewnego dnia mecenas Park dowiaduje się, że choruje na Alzheimera. Załamany mężczyzna naraża swoje zdrowie, by dokończyć ostatnią, dużą sprawę, a jednocześnie zataja przed wszystkimi fakt o chorobie. Tae Seok stara się również chronić swoją ukochaną rodzinę, podczas gdy jego pamięć zaczyna stopniowo zanikać.

Komentarz