Switch Mode
Minato Shouji Coin Laundry
Ocena 7.6
Zwiastun
Dodaj do Zakładek
Obserwowany przez 6 osób

Minato Shouji Coin Laundry

Oglądaj pełne odcinki Minato Shouji Coin Laundry, pobierz Minato Shouji Coin Laundry z angielskimi napisami, Minato Shouji Coin Laundry z angielskimi napisami, pobierz Minato Shouji Coin Laundry z angielskimi napisami, oglądaj Minato Shouji Coin Laundry na stronie Centrum-Dramy.pl.
Minato Coin Laundry, Minato Trading Coin Laundry, Wash My Heart!, Minato's Laundromat, Minato Shouji Koin Randorii
Status: Zakończone Sieć: , Wydany: Jun 29, 2022 - Sep 14, 2022 Czas trwania: 26 min. Kraj: Typ: Drama Odcinki: 12 Reżyser: , Obsada: , , , , , Opublikowane przez: Enigma Wydano: Zaktualizowano:
Oglądaj wideo streaming Minato Shouji Coin Laundry z napisami po angielsku na stronie Centrum-Dramy.pl. Możesz także pobierać darmowe Minato Shouji Coin Laundry z angielskimi napisami, nie zapomnij oglądać online streaming w różnych jakościach 720P 360P 240P 480P w zależności od Twojego połączenia internetowego, Minato Shouji Coin Laundry na stronie Centrum-Dramy.pl MP4 MKV hardsub softsub z angielskimi napisami jest już zawarty w filmie.

Streszczenie Minato Shouji Coin Laundry

„Chcę szybciej dorosnąć, więc mogę umawiać się z Minato-san”. Minato Akira odziedziczył pranie monet po swoim dziadku. I tak były korporacyjny dron w średnim wieku, Akira, spokojnie prowadził ukochaną pralnię na monety. Pewnego dnia do pralni na monety wchodzi licealista, Katsuki Shintaro. Mimo różnicy wieku szybko się zaprzyjaźnili. Jednak Shintaro nagle dowiaduje się, że Akira jest gejem.

Komentarz